4. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  29.08.2020 ob 20.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

4 : 1

Beltinci Klima Tratnjek


Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Karmel Vidko (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 480
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
13 Kevin Körmendi
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
70 Meshack Izuchukwu Ubochioma
88 Tim Židan
99 Vedran Vinko K


Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
7 Lucian Pozsgai
8 Nermin Haljeta
11 Dominik Drk
25 Adam Zagorec
50 Tadej Pirtovšek
95 Dániel Fekete

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
5 Ivo Kuzma
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
10 Luka Marič
16 Luka Sočič
18 Jan Kristl
22 Patrik Raduha K
24 Marko Maučec
25 Nik Mršič
30 Vito Mörec


Rezervni igralci
13 Dejan Nemec V
2 Aljoša Šipoš
8 Luka Pihler
17 Samo Žalik
19 Ivo Balažic
26 Aleksandar Zeljković
27 Mateo Verunica

Trener
Dejan Dončič

Trener
Radovan Karanović

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Meshack Izuchukwu Ubochioma 1 : 0 3'
Vedran Vinko (11m) 2 : 0 6'
Meshack Izuchukwu Ubochioma 3 : 0 49'
Mitja Mauko 3 : 1 60'
Meshack Izuchukwu Ubochioma 4 : 1 80'

Dogodki
Menjava Zeljković /  Maučec 46'
Menjava Haljeta /  Vinko 61'
Menjava Verunica /  Mauko 64'
Menjava Balažic /  Zorman 69'
Aleksandar Zeljković 74'
Nermin Haljeta 74'
Menjava Pihler /  Kuzma 83'
Menjava Žalik /  Marič 83'
Menjava Drk /  Oštrek 87'
Menjava Pozsgai /  Ubochioma 87'
Rok Pirtovšek 89'
Menjava Pirtovšek /  Židan 90'

4. krog
Krško 0 : 0 Jadran Dekani
Kalcer Radomlje 3 : 1 Roltek Dob
Triglav Kranj 3 : 0 Šmartno 1928
Drava Ptuj 0 : 2 Krka
Primorje eMundia 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Nafta 1903 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 0 : 3 Vitanest Bilje
Rudar Velenje 0 : 1 Brežice Terme Čatež

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA