3. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci - glavno igrišče |  22.08.2020 ob 17.00  | Prenos: Stream nzs.si

Beltinci Klima Tratnjek

2 : 3

Drava Ptuj


Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Perger Primož (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč)
Delegat: Tratnjek Andrej
Št. gledalcev: 200
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
5 Ivo Kuzma
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
10 Luka Marič
18 Jan Kristl
19 Ivo Balažic
22 Patrik Raduha K
24 Marko Maučec
25 Nik Mršič
30 Vito Mörec


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
2 Aljoša Šipoš
3 Alen Andrejč
8 Luka Pihler
16 Luka Sočič
17 Samo Žalik
77 Luka Lukač

Drava Ptuj
1 Anej Milić V
7 Matic Marcius
9 Abdelahim Randy Njoya Montie
10 Anton Rogina K
15 Sandro Lukić-Grančić
18 Simon Rogina
22 Leon Martinčević
23 Jan Gassmann
27 Ian Ninkovic Quintana
36 Gabriele Piras
77 Petar Turković


Rezervni igralci
13 Marko Klasinc V
2 Fran Šlamberger
4 Niko Drevenšek
5 Drilon Kryeziu
11 Aldin Aganović
47 Jordan Oluwakayode Oluwatsin Akande
55 Sven Dodlek

Trener
Radovan Karanović

Trener
Jura Arsić

Sodnik
Slavko Vinčić

Zadetki
Luka Marič 1 : 0 1'
Vito Mörec (ag) 1 : 1 17'
Luka Marič 2 : 1 22'
Matic Marcius 2 : 2 28'
Anton Rogina 2 : 3 45'

Dogodki
Vito Mörec 35'
Gabriele Piras 37'
Abdelahim Randy Njoya Montie 41'
Menjava Kryeziu /  Rogina 54'
Menjava Žalik /  Mauko 59'
Menjava Sočič /  Balažic 59'
Menjava Dodlek /  Turković 65'
Menjava Aganović /  Marcius 78'
Menjava Pihler /  Kuzma 80'
Menjava Šipoš /  Mörec 80'
Menjava Lukač /  Marič 86'
Patrik Raduha 87'
Samo Žalik 91'

3. krog
Primorje eMundia 2 : 0 Krško
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 3 Drava Ptuj
Vitanest Bilje 1 : 0 Triglav Kranj
Roltek Dob 4 : 1 Jadran Dekani
Krka 4 : 0 Brda
Brežice Terme Čatež 1 : 3 Kalcer Radomlje
Šmartno 1928 1 : 2 Rudar Velenje

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 12 33
2 Krka 12 30
3 Roltek Dob 12 28
4 Brežice Terme Čatež 12 26
5 Nafta 1903 11 21
6 Vitanest Bilje 12 20
7 Triglav Kranj 12 16
8 Fužinar Vzajemci 12 15
9 Rudar Velenje 11 15
10 Beltinci Klima Tratnjek 12 13
11 Krško 12 11
12 Drava Ptuj 12 10
13 Jadran Dekani 12 9
14 Primorje eMundia 12 9
15 Šmartno 1928 12 8
16 Brda 12 6

STRELCI
1. Kaheem Anthony Parris 11
2. Meshack Izuchukwu Ubochioma 10
3. Denis Petrovič 8
4. Luka Cerar 7
Jaka Bizjak 7
Kristijan Šipek 7
Sacha Varga 7
8. Marko Brekalo 6
Vice Kendeš 6
Tin Matić 6
Tadej Trdina 6
Marko Huč 6
Nermin Haljeta 6
Ester Sokler 6
15. Žan Nikolić 5
Mateo Verunica 5
17. Mark Zabukovnik 4
Thomas Breganti 4
Oliver Kregar 4
Antonio Đurić 4

DELI NA