21. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT |  18.04.2020 ob 17.00

Koper

  :  

VOC Celje

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Koper
Z
Triglav Kranj 0 : 1 Koper
N
Koper 2 : 2 Maribor
Z
Gorica 1 : 3 Koper
Z
Koper 2 : 0 Ilirija Extra-Lux
P
Olimpija Ljubljana 3 : 0 Koper
VOC Celje
N
Ilirija Extra-Lux 0 : 0 VOC Celje
P
VOC Celje 0 : 1 Olimpija Ljubljana
P
VOC Celje 1 : 2 Kalcer Radomlje
N
Aluminij 0 : 0 VOC Celje
P
Mura 2 : 1 VOC Celje


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 37 19 6 12 83
Celje 37 12 6 19 65
 
ŠRC Bonifika tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 18 9 5 4 51
Celje 18 4 5 9 26
 
Arena Z'dežele tekme zmage neodločeni porazi goli
Koper 19 10 1 8 32
Celje 19 8 1 10 39



Vse medsebojne tekme

19/20  8.krog  Celje, Štadion Z'dežele, 06.10.2019, ob 13.00  VOC Celje - Koper 0:2  (0:2) 
17/18  22.krog  Koper, ŠRC Bonifika Koper, 18.04.2018, ob 17.30  Koper - VOC Celje 1:3  (1:0) 
17/18  9.krog  Celje, Stadion Olimp Celje, 07.10.2017, ob 14.30  VOC Celje - Koper 2:3  (1:2) 
16/17  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, umetna trava, 15.04.2017, ob 15.00  Koper - VOC Celje 3:1  (2:0) 
16/17  7.krog  Celje, Olimp, 24.09.2016, ob 16.00  VOC Celje - Koper 0:2  (0:1) 
15/16  21.krog  Koper, ŠRC Bonifika - naravna trava, 19.03.2016, ob 15.00  - 6:1  (3:1) 
15/16  6.krog  Celje, Arena Petrol-naravna trava, 13.09.2015, ob 16.00  - 0:1  (0:1) 
14/15  16.krog  Koper, ŠRC Bonifika-umetna trava, 20.11.2014, ob 17.00  - 4:1  (1:0) 
14/15  1.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 09.08.2014, ob 17.30  - 2:3  (1:1) 
13/14  28.krog  Celje, OLIMP-umetna trava, 17.05.2014, ob 17.00  - 0:2  (0:1) 
13/14  13.krog  Kopere, ŠRC Bonifika-umetna trava, 27.10.2013, ob 15.00  - 2:0  (1:0) 
12/13  28.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 01.06.2013, ob 17.30  - 1:1  (0:0) 
12/13  13.krog  Koper, ŠRC Bonifika - umetna trava, 11.11.2012, ob 14.00  - 3:1  (0:1) 
11/12  29.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 13.06.2012, ob 18.00  - 1:3  (0:1) 
11/12  14.krog  Koper, Šrc Bonifika, 12.11.2011, ob 14.00  - 4:4  (2:0) 
10/11  19.krog  Celje, Olimp - umetna trava, 12.03.2011, ob 14.00  - 6:2  (1:0) 
10/11  4.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 08.09.2010, ob 17.00  - 2:2  (0:1) 
09/10  20.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 18.03.2010, ob 16.00  - 0:1  (0:0) 
09/10  5.krog  Celje, Olimp, 29.08.2009, ob 17.00  - 5:1  (3:1) 
08/09  17.krog  Celje, Olimp, 06.12.2008, ob 13.30  - 0:2  (0:0) 
08/09  2.krog  Koper, ŠRC Bonifika, 09.08.2008, ob 18.00  - 1:1  (0:0) 
07/08  15.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 17.11.2007, ob 16.00  - 4:0  (1:0) 
07/08  2.krog  Koper - umetna trava, Koper - umetna trava, 11.08.2007, ob 18.00  - 1:1  (0:1) 
06/07  26.krog  Koper, Koper, 18.05.2007, ob 18.00  - 0:1  (0:0) 
06/07  13.krog  Štadion Olimp - umetna trava, Štadion Olimp - umetna trava, 04.11.2006, ob 14.00  - 0:2  (0:0) 
05/06  26.krog  Koper - umetna trava, Koper - umatna trava, 20.05.2006, ob 17.00  - 3:1  (1:1) 
05/06  13.krog  Štadion OLIMP-umetna trava, 05.11.2005, ob 14.00  - 6:0  (0:0) 
04/05  26.krog  Štadion Olimp - umetna trava, 05.06.2005, ob 18.00  - 2:4  (0:2) 
04/05  13.krog  Koper - igrišče z umetno travo, 06.11.2004, ob 14.00  - 8:2  (3:0) 
03/04  21.krog  Skalna klet-Celje, 08.05.2004, ob 18.00  - 3:2  (1:1) 
03/04  8.krog  Koper, 28.09.2003, ob 15.30  - 6:1  (2:0) 
02/03  23.krog  Na igrišču NK Olimp, Celje, 17.05.2003, ob 16.30  - 4:2  (1:0) 
02/03  10.krog  Na igrišču v Dekanih, 13.10.2002, ob 15.30  - 1:1  (0:1) 
01/02  25.krog  Koper, 18.05.2002, ob 16.30  - 6:3  (1:2) 
01/02  12.krog  Na igrišču NK Olimp, 20.10.2001, ob 15.00  - 1:0  (1:0) 
00/01  19.krog  NK Olimp, 07.04.2001, ob 17.00  - 2:0  (0:0) 
00/01  6.krog  Koper, Bonifika, 10.09.2000, ob 16.30  - 0:1  (0:1) 

21. krog
Krško  :  Aluminij
Bravo Publikum  :  Mura
Koper  :  VOC Celje
Rudar Velenje  :  Kalcer Radomlje
Triglav Kranj  :  Olimpija Ljubljana
Maribor  :  Ilirija Extra-Lux
Domžale  :  Gorica

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 15 35
2 Domžale 12 28
3 Mura 15 28
4 Maribor 14 24
5 Triglav Kranj 15 24
6 Koper 14 23
7 Gorica 15 21
8 Aluminij 15 20
9 Bravo Publikum 14 20
10 VOC Celje 15 16
11 Ilirija Extra-Lux 15 15
12 Rudar Velenje 15 14
13 Kalcer Radomlje 15 13
14 Krško 15 9

STRELCI
1. Kai Cipot 17
2. Žan Vipotnik 13
3. Albin Ahmetaj 12
4. Tian Pantelić 10
5. Luka Mesarič 8
David Flakus Bosilj 8
Edison Destani 8
8. Vanja Panić 7
Luka Hren 7
Anže Pucihar 7
Aljaž Antolin 7
Gal Žinič 7
Luka Vuković 7
14. Simon Rogina 6
15. Sandro Jovanović 5
Rok Maher 5
Mark Golob 5
Svit Sešlar 5
Damir Smajlović 5
Mark Brešan 5

DELI NA