26. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  19.04.2020 ob 17.00

Kalcer Radomlje

  :  

Brda

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Kalcer Radomlje
Z
Beltinci Klima Tratnjek 0 : 3 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
N
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Z
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško
P
Nafta 1903 4 : 0 Kalcer Radomlje
Brda
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
P
Brda 0 : 7 Koper
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
P
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 0 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 5 3 1 1 10
Brda 5 1 1 3 5
 
Športni park, Domžale tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 2 1 0 1 4
Brda 2 1 0 1 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Kalcer Radomlje 3 2 1 0 6
Brda 3 0 1 2 1



Vse medsebojne tekme

19/20  11.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 29.09.2019, ob 15.30  Brda - Kalcer Radomlje 0:3  (0:1) 
18/19  21.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 31.03.2019, ob 16.00  Kalcer Radomlje - Brda 1:2  (0:2) 
18/19  6.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 09.09.2018, ob 16.30  Brda - Kalcer Radomlje 1:3  (1:2) 
17/18  26.krog  Radomlje, Športni park Radomlje, 29.04.2018, ob 17.00  Kalcer Radomlje - Brda 3:2  (2:2) 
17/18  11.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 15.10.2017, ob 15.30  Brda - Kalcer Radomlje 0:0  (0:0) 

26. krog
Kalcer Radomlje  :  Brda
Krka  :  Gorica
Jadran Dekani  :  Nafta 1903
Fužinar Vzajemci  :  Brežice Terme Čatež
Rogaška  :  Beltinci Klima Tratnjek
Krško  :  Koroška Dravograd
Vitanest Bilje  :  Koper
Roltek Dob  :  Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Jaka Bizjak 13
Sacha Varga 13
5. Anže Pišek 9
Edi Baša 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Tadej Trdina 9
10. Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA