25. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže | 

Brda

  :  

Krka

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Brda
Z
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
N
Brda 3 : 3 Roltek Dob
N
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda
P
Brda 0 : 7 Koper
N
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Krka
Z
Krško 2 : 3 Krka
N
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
Z
Roltek Dob 0 : 1 Krka
P
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Koper 4 : 0 Krka


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 10 3 4 3 9
Krka 10 3 4 3 9
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 5 2 2 1 5
Krka 5 1 2 2 3
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Brda 5 1 2 2 4
Krka 5 2 2 1 6



Vse medsebojne tekme

19/20  10.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 25.09.2019, ob 16.00  Krka - Brda 3:1  (1:1) 
18/19  19.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 16.03.2019, ob 15.00  Krka - Brda 2:2  (1:0) 
18/19  4.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 26.08.2018, ob 17.00  Brda - Krka 1:1  (0:1) 
17/18  21.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 31.03.2018, ob 16.00  Brda - Krka 1:0  (0:0) 
17/18  6.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo Mesto, 10.09.2017, ob 16.30  Krka - Brda 0:0  (0:0) 
16/17  27.krog  VIPOLŽE, VIPOLŽE, 27.05.2017, ob 17.00  Brda - Krka 3:0  (0:0) 
16/17  16.krog  VIPOLŽE, VIPOLŽE, 12.03.2017, ob 15.00  Brda - Krka 0:0  (0:0) 
16/17  7.krog  Novo mesto, Portoval - glavno, 17.09.2016, ob 16.00  Krka - Brda 0:1  (0:1) 
00/01  28.krog  Dobrovo v Brdih, 30.05.2001, ob 17.00  - 0:2  (0:0) 
00/01  13.krog  Novo mesto, 29.10.2000, ob 14.00  - 1:0  (1:0) 

25. krog
Drava Dakinda Ptuj  :  Kalcer Radomlje
Koper  :  Roltek Dob
Koroška Dravograd  :  Vitanest Bilje
Beltinci Klima Tratnjek  :  Krško
Brežice Terme Čatež  :  Rogaška
Nafta 1903  :  Fužinar Vzajemci
Gorica  :  Jadran Dekani
Brda  :  Krka

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA