22. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci | 

Vitanest Bilje

  :  

Nafta 1903

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
N
Krka 2 : 2 Vitanest Bilje
P
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
P
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
N
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška
Nafta 1903
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Nafta 1903
P
Nafta 1903 0 : 3 Koper
Z
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
N
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
N
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 3 0 2 1 3
ND Lendava 1903 3 1 2 0 4
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 1 0 1 0 2
ND Lendava 1903 1 0 1 0 2
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Vitanest Bilje 2 0 1 1 1
ND Lendava 1903 2 1 1 0 2



Vse medsebojne tekme

19/20  7.krog  Lendava, Športni park Lendava, 07.09.2019, ob 16.30  Nafta 1903 - Vitanest Bilje 1:0  (1:0) 
18/19  25.krog  Lendava, Športni park Lendava, 27.04.2019, ob 17.00  Nafta 1903 - Vitanest Bilje 1:1  (1:1) 
18/19  10.krog  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci, 06.10.2018, ob 15.30  Vitanest Bilje - Nafta 1903 2:2  (2:1) 

22. krog
Kalcer Radomlje  :  Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci  :  Krka
Rogaška  :  Brda
Krško  :  Gorica
Vitanest Bilje  :  Nafta 1903
Roltek Dob  :  Brežice Terme Čatež
Drava Dakinda Ptuj  :  Beltinci Klima Tratnjek
Koper  :  Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA