20. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  06.03.2020 ob 15.00  | Prenos: Stream nzs.si

Drava Dakinda Ptuj

0 : 1

Nafta 1903

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Karmel Vidko (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 200
Drava Dakinda Ptuj
1 Darjan Curanović V
2 Timotej Mate
4 Medin Bajrami
5 Drilon Kryeziu
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson K
9 Nino Žugelj
10 Sebastjan Šlak
20 Jasmin Dedić
22 Fran Šlamberger
27 Sandro Lukić-Grančić


Rezervni igralci
12 Anej Milić V
3 David Živič
13 Jordan Oluwakayode Oluwatsin Akande
17 Nejc Pušnik
21 Jaša Bojnec

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
26 Meshack Izuchukwu Ubochioma
37 Mihael Rebernik
44 Bence Gergényi
55 Leon Leuštek
99 Vedran Vinko K


Rezervni igralci
12 Marko Galoši V
4 Gergő Bolla
8 Dominik Drk
11 Alen Ploj
24 Dominik Molnár
25 Adam Zagorec
33 Leon Šeruga

Trener

Trener
Dejan Dončič

Sodnik
Alen Borošak

Zadetki
Žiga Živko 0 : 1 52'

Dogodki
Menjava Bolla /  Gergényi 26'
Sandro Lukić-Grančić 33'
Drilon Kryeziu 39'
Menjava Ploj /  Ubochioma 62'
Medin Bajrami 68'
Mitja Novinič 71'
Menjava Akande /  Dedić 74'
Rok Pirtovšek 79'
Menjava Živič /  Šlamberger 87'
Menjava Molnár /  Vinko 90'

20. krog
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Nafta 1903
Koper 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Rogaška 2 : 1 Jadran Dekani
Vitanest Bilje 0 : 1 Brda
Krško 2 : 3 Krka
Roltek Dob 2 : 0 Gorica

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA