18. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper |  16.11.2019 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

Koper

0 : 2

Gorica

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 800
Koper
16 Igor Nenezić V
6 Darko Mišić
8 Ivan Borna Jelić Balta
10 Dare Vršič
11 Kristijan Meštrić
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
24 Dejan Djermanović
25 Marko Pejić
26 Goran Jozinović
27 Damir Hadžić K


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
5 Denis Cerovec
14 Luka Badžim
17 Žan Bešir
30 Jaka Štromajer
52 Luka Vekić
70 Robi Gajšek

Gorica
1 Darko Marjanović V
4 Rok Grudina
8 Jaka Kolenc
10 Bede Amarachi Osuji K
11 Luka Volarič
17 Lamin Colley
19 Matija Kavčič
23 Tine Kavčič
25 Matteo Tomiček
30 Leon Marinič
43 Žiga Lipušček


Rezervni igralci
12 Uroš Likar V
9 Mark Gulič
21 Nik Jermol
22 Adis Hodžić
26 Goran Trivunović
33 Rok Ljutić
79 Tjaš Begić

Trener
Miran Srebrnič

Trener
Borivoje Lučić

Sodnik
Mitja Žganec

Zadetki
Žiga Lipušček 0 : 1 32'
Lamin Colley 0 : 2 51'

Dogodki
Menjava Cerovec /  Jelić Balta 46'
Menjava Hodžić /  Tomiček 46'
Dejan Djermanović 50'
Menjava Bešir /  Meštrić 59'
Darko Marjanović 66'
Darko Mišić 77'
Darko Mišić 77'
Menjava Vekić /  Djermanović 79'
Menjava Gulič /  Marinič 81'
Goran Jozinović 83'
Menjava Jermol /  Colley 91'

18. krog
Roltek Dob 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 5 : 0 Rogaška
Vitanest Bilje 1 : 2 Jadran Dekani
Koroška Dravograd 1 : 3 Nafta 1903
Koper 0 : 2 Gorica
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 1 Brežice Terme Čatež
Krško 0 : 1 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 1 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA