18. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  16.11.2019 ob 13.30

Drava Dakinda Ptuj

  :  

Brda

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Drava Dakinda Ptuj
P
Rogaška 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
N
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško
P
Vitanest Bilje 3 : 0 Drava Dakinda Ptuj
Z
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Roltek Dob
P
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Brda
P
Brda 0 : 1 Brežice Terme Čatež
N
Nafta 1903 2 : 2 Brda
P
Brda 0 : 1 Gorica
P
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
P
Krka 3 : 1 Brda


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 8 6 0 2 21
Brda 8 2 0 6 16
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 11
Brda 4 2 0 2 12
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
NK Drava Dakinda Ptuj 4 4 0 0 10
Brda 4 0 0 4 4



Vse medsebojne tekme

19/20  3.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 11.08.2019, ob 17.30  Brda - Drava Dakinda Ptuj 2:3  (2:1) 
18/19  25.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 28.04.2019, ob 17.00  Brda - Drava Dakinda Ptuj 1:3  (0:1) 
18/19  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 06.10.2018, ob 15.30  Drava Ptuj - Brda 1:2  (1:0) 
17/18  17.krog  Vipolže, Športni park Vipolže, 26.11.2017, ob 14.00  Brda - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
17/18  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 12.08.2017, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 5:2  (1:0) 
16/17  26.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 20.05.2017, ob 17.00  Drava Ptuj - Brda 1:6  (1:4) 
16/17  11.krog  VIPOLŽE, VIPOLŽE, 15.10.2016, ob 15.00  Brda - Drava Ptuj 1:3  (0:1) 
16/17  2.krog  Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 13.08.2016, ob 17.30  Drava Ptuj - Brda 4:2  (1:1) 

18. krog
Kalcer Radomlje  :  Rogaška
Krško  :  Fužinar Vzajemci
Vitanest Bilje  :  Jadran Dekani
Roltek Dob  :  Krka
Drava Dakinda Ptuj  :  Brda
Koper  :  Gorica
Koroška Dravograd  :  Nafta 1903
Beltinci Klima Tratnjek  :  Brežice Terme Čatež

LESTVICA
1 Gorica 14 31
2 Koper 14 31
3 Kalcer Radomlje 14 29
4 Vitanest Bilje 14 27
5 Nafta 1903 14 26
6 Krško 14 24
7 Fužinar Vzajemci 14 24
8 Krka 14 23
9 Drava Dakinda Ptuj 14 17
10 Jadran Dekani 14 16
11 Roltek Dob 13 15
12 Beltinci Klima Tratnjek 14 11
13 Brda 13 10
14 Rogaška 13 10
15 Brežice Terme Čatež 13 8
16 Koroška Dravograd 14 7

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Nermin Haljeta 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
9. Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
Luka Stepančič 7
13. Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
15. Mihael Rebernik 5
Stjepan Oštrek 5
Filip Jauk 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
20. Kristijan Šipek 4

DELI NA