17. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  09.11.2019 ob 14.00

Krka

1 : 3

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Jonke Mitja (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 160
Krka
22 Toni Šušković V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
9 Žiga Kastrevec
11 David Škrbec
18 Gal Schweiger
23 Luka Kambič
24 Darko Hrka
28 Dohyun Kim
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
31 Ožbej Kisovec V
19 Sandro Kižlin
20 Marko Huč
21 Žak Vranešič
33 Luka Jakopović
44 Luka Vešner Tičić

Drava Dakinda Ptuj
1 Darjan Curanović V
2 Timotej Mate
5 Ante Melvan K
7 Matic Marcius
9 Nermin Haljeta
10 Jan Novak
11 Lovro Grajfoner
13 Petar Turković
17 Alen Neskič
18 Luka Petek
20 Jasmin Dedić


Rezervni igralci
12 Anej Milić V
6 Niko Vajda
8 Marko Brest
14 Aaron Kačinari

Trener
Zoran Zeljković

Trener
Muamer Vugdalić

Sodnik
Dejan Vivod

Zadetki
Nermin Haljeta 0 : 1 61'
Matic Marcius (11m) 0 : 2 63'
Alen Neskič 0 : 3 73'
Žiga Kastrevec 1 : 3 78'

Dogodki
Darko Hrka 15'
Ante Melvan 38'
Toni Šušković 40'
Menjava Kisovec /  Potokar 41'
Žiga Kastrevec 48'
Menjava Vešner Tičić /  Hrka 68'
Menjava Jakopović /  Schweiger 68'
Menjava Kačinari /  Marcius 78'
Luka Jakopović 84'
Menjava Brest /  Neskič 87'
Jasmin Dedić 87'
Menjava Vajda /  Haljeta 92'

17. krog
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Gorica 3 : 0 Koroška Dravograd
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
Rogaška 0 : 2 Krško
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 0 : 7 Koper

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA