17. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  10.11.2019 ob 14.00  | Prenos: Stream nzs.si

Brda

0 : 7

Koper

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč)
Delegat: Tomšič Roman
Št. gledalcev: 250
Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer K
5 Marko Rojc
6 David Frelih
10 Jan Humar
11 Rok Bužinel
16 Darius Daniel Jalinous
17 Tim Golob
18 Amadej Marinič
19 Jani Curk
23 Dawoud Dominik Jalinous


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
8 Matic Perše
9 Kris Jogan
14 Luka Bilić
20 Admir Musić
21 Jure Bužinel
22 Jaka Bužinel

Koper
16 Igor Nenezić V
6 Darko Mišić
8 Ivan Borna Jelić Balta
10 Dare Vršič
11 Kristijan Meštrić
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
24 Dejan Djermanović
25 Marko Pejić
26 Goran Jozinović
27 Damir Hadžić K


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
5 Denis Cerovec
14 Luka Badžim
17 Žan Bešir
30 Jaka Štromajer
52 Luka Vekić
70 Robi Gajšek

Trener
Vlado Badžim

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Rade Obrenović

Zadetki
Darko Mišić 0 : 1 25'
Kristijan Meštrić 0 : 2 27'
Edi Baša 0 : 3 59'
Dare Vršič 0 : 4 61'
Žan Žužek 0 : 5 83'
Edi Baša 0 : 6 84'
Goran Jozinović 0 : 7 91'

Dogodki
Darius Daniel Jalinous 14'
Menjava Perše /  Humar 46'
Menjava Jogan /  Marinič 46'
Marko Rojc 51'
Menjava Bužinel /  Bužinel 63'
Menjava Bešir /  Meštrić 72'
Menjava Cerovec /  Vršič 75'
Menjava Štromajer /  Djermanović 82'

17. krog
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Gorica 3 : 0 Koroška Dravograd
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
Rogaška 0 : 2 Krško
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 0 : 7 Koper

LESTVICA
1 Koper 18 40
2 Gorica 18 38
3 Kalcer Radomlje 18 36
4 Nafta 1903 18 34
5 Fužinar Vzajemci 18 33
6 Krško 18 30
7 Vitanest Bilje 18 28
8 Krka 18 27
9 Jadran Dekani 18 23
10 Roltek Dob 17 22
11 Drava Dakinda Ptuj 17 20
12 Beltinci Klima Tratnjek 18 19
13 Brežice Terme Čatež 17 12
14 Brda 16 11
15 Rogaška 17 11
16 Koroška Dravograd 18 9

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 13
Jaka Bizjak 13
4. Sacha Varga 11
5. Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
8. Tadej Trdina 8
Luka Volarič 8
Edi Baša 8
Bede Amarachi Osuji 8
12. Peter Kogelnik 7
Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
15. Nejc Pečnik 6
Vedran Vinko 6
Kristijan Šipek 6
Denis Petrovič 6
Matic Marcius 6
Žan Nikolić 6

DELI NA