17. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  09.11.2019 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

2 : 2

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 700
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
33 Leon Šeruga
99 Vedran Vinko K


Rezervni igralci
12 Bojan Cigut V
25 Adam Zagorec
27 Dániel Szökrönyös
37 Mihael Rebernik
40 György Kamarás
50 Tadej Pirtovšek
55 Leon Leuštek

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
4 Mateo Branilović
5 Ivo Kuzma
6 Alan Hočevar
11 Žiga Hartman
14 Luka Asentić
18 Jan Kristl
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
19 Ivo Balažic
23 Rok Ropoša
28 Luka Sočič
30 Vito Mörec

Trener
Anže Stegne

Trener
Radovan Karanović

Sodnik
Matej Jug

Zadetki
Jaka Bizjak 1 : 0 33'
Vedran Vinko 2 : 0 54'
Vito Mörec 2 : 1 74'
Patrik Raduha 2 : 2 91'

Dogodki
Roland Paku 19'
Stjepan Oštrek 49'
Menjava Mörec /  Asentić 60'
Menjava Rebernik /  Vinko 63'
Menjava Leuštek /  Živko 68'
Gergő Bolla 70'
Leon Šeruga 78'
Menjava Zagorec /  Ploj 82'
Menjava Mauko /  Hartman 86'
Jan Kristl 89'

17. krog
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Gorica 3 : 0 Koroška Dravograd
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
Rogaška 0 : 2 Krško
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 0 : 7 Koper

LESTVICA
1 Koper 18 40
2 Gorica 18 38
3 Kalcer Radomlje 18 36
4 Nafta 1903 18 34
5 Fužinar Vzajemci 18 33
6 Krško 18 30
7 Vitanest Bilje 18 28
8 Krka 18 27
9 Jadran Dekani 18 23
10 Roltek Dob 17 22
11 Drava Dakinda Ptuj 17 20
12 Beltinci Klima Tratnjek 18 19
13 Brežice Terme Čatež 17 12
14 Brda 16 11
15 Rogaška 17 11
16 Koroška Dravograd 18 9

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 13
Jaka Bizjak 13
4. Sacha Varga 11
5. Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
8. Tadej Trdina 8
Luka Volarič 8
Edi Baša 8
Bede Amarachi Osuji 8
12. Peter Kogelnik 7
Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
15. Nejc Pečnik 6
Vedran Vinko 6
Kristijan Šipek 6
Denis Petrovič 6
Matic Marcius 6
Žan Nikolić 6

DELI NA