17. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  09.11.2019 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Nafta 1903

2 : 2

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Bensa Uroš (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 700
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
4 Gergő Bolla
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
33 Leon Šeruga
99 Vedran Vinko K


Rezervni igralci
12 Bojan Cigut V
25 Adam Zagorec
27 Dániel Szökrönyös
37 Mihael Rebernik
40 György Kamarás
50 Tadej Pirtovšek
55 Leon Leuštek

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
4 Mateo Branilović
5 Ivo Kuzma
6 Alan Hočevar
11 Žiga Hartman
14 Luka Asentić
18 Jan Kristl
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
19 Ivo Balažic
23 Rok Ropoša
28 Luka Sočič
30 Vito Mörec

Trener
Anže Stegne

Trener
Radovan Karanović

Sodnik
Matej Jug

Zadetki
Jaka Bizjak 1 : 0 33'
Vedran Vinko 2 : 0 54'
Vito Mörec 2 : 1 74'
Patrik Raduha 2 : 2 91'

Dogodki
Roland Paku 19'
Stjepan Oštrek 49'
Menjava Mörec /  Asentić 60'
Menjava Rebernik /  Vinko 63'
Menjava Leuštek /  Živko 68'
Gergő Bolla 70'
Leon Šeruga 78'
Menjava Zagorec /  Ploj 82'
Menjava Mauko /  Hartman 86'
Jan Kristl 89'

17. krog
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Kalcer Radomlje
Gorica 3 : 0 Koroška Dravograd
Krka 1 : 3 Drava Dakinda Ptuj
Jadran Dekani 1 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Vitanest Bilje
Rogaška 0 : 2 Krško
Nafta 1903 2 : 2 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 0 : 7 Koper

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA