16. krog |  Koper, ŠRC Bonifika Koper |  03.11.2019 ob 13.00  | Prenos: Sportklub 1

Koper

4 : 0

Krka


Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Kalan Miha (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Komel Otmar
Št. gledalcev: 400
Koper
16 Igor Nenezić V
8 Ivan Borna Jelić Balta
10 Dare Vršič
14 Luka Badžim
17 Žan Bešir
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
24 Dejan Djermanović
25 Marko Pejić
26 Goran Jozinović
27 Damir Hadžić K


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
5 Denis Cerovec
9 Stipe Vrdoljak
11 Kristijan Meštrić
23 Željko Tomić
30 Jaka Štromajer
70 Robi Gajšek

Krka
22 Toni Šušković V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
10 Luka Pavič
11 David Škrbec
19 Sandro Kižlin
20 Marko Huč
23 Luka Kambič
28 Dohyun Kim
44 Luka Vešner Tičić


Rezervni igralci
31 Ožbej Kisovec V
18 Gal Schweiger
21 Žak Vranešič
24 Darko Hrka
33 Luka Jakopović
55 Matej Potokar
77 Žiga Kastrevec

Trener
Miran Srebrnič

Trener
Zoran Zeljković

Sodnik
Andrej Žnidaršič

Zadetki
Dejan Djermanović 1 : 0 7'
Edi Baša 2 : 0 26'
Damir Hadžić 3 : 0 29'
Dejan Djermanović 4 : 0 74'

Dogodki
David Škrbec 48'
Menjava Meštrić /  Bešir 59'
Menjava Potokar /  Huč 60'
Menjava Cerovec /  Jelić Balta 66'
Menjava Hrka /  Škrbec 66'
Menjava Kastrevec /  Kižlin 66'
Menjava Tomić /  Pejić 86'

16. krog
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Koper 4 : 0 Krka
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA