16. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  02.11.2019 ob 14.00

Drava Dakinda Ptuj

0 : 1

Jadran Dekani

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč)
Delegat: Kacijan Danilo
Št. gledalcev: 100
Drava Dakinda Ptuj
1 Darjan Curanović V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Niko Vajda
15 Roy Rudonja
18 Luka Petek
19 Igor Prahić
20 Jasmin Dedić


Rezervni igralci
32 Žan Hrastnik V
4 Medin Bajrami
6 Jan Novak
11 Alen Neskič
13 Petar Turković
14 Aaron Kačinari
21 Marko Brest

Jadran Dekani
1 Zoki Cvetković V
2 Luka Stepančič K
4 David Vidaković
6 Lucas Vranješ
7 Adam Jakupovič
8 Adem Zyba
10 Antonio Lukanović
11 Matjaž Babič
17 Drilon Kryeziu
21 Mateo Verunica
23 Žiga Ovsenek


Rezervni igralci
12 Timotej Miklavec V
5 Žiga Perhavec
13 Dragan Živanović
16 Adis Mujkić
18 Stefan Kričković
24 Stefano Borghi

Trener
Muamer Vugdalić

Trener
Vanja Gregorović

Sodnik
Asmir Sagrković

Zadetki
Antonio Lukanović 0 : 1 60'

Dogodki
Antonio Lukanović 6'
Mitja Rešek 60'
Menjava Novak /  Vajda 61'
Temitope Samuel Nelson 64'
Menjava Kačinari /  Nelson 65'
Menjava Borghi /  Lukanović 80'
Menjava Perhavec /  Babič 82'
Menjava Neskič /  Mate 82'
Menjava Živanović /  Stepančič 86'
Luka Stepančič 86'

16. krog
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Koper 4 : 0 Krka
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška

LESTVICA
1 Koper 17 40
2 Gorica 17 35
3 Kalcer Radomlje 17 33
4 Nafta 1903 17 31
5 Krško 17 30
6 Fužinar Vzajemci 17 30
7 Vitanest Bilje 17 28
8 Krka 17 24
9 Roltek Dob 16 22
10 Drava Dakinda Ptuj 17 20
11 Jadran Dekani 17 20
12 Beltinci Klima Tratnjek 17 18
13 Brežice Terme Čatež 16 11
14 Brda 16 11
15 Rogaška 16 11
16 Koroška Dravograd 17 9

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 13
3. Jaka Bizjak 11
4. Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Sacha Varga 9
7. Edi Baša 8
Bede Amarachi Osuji 8
Matej Potokar 8
Luka Volarič 8
11. Luka Stepančič 7
Tadej Trdina 7
Etien Velikonja 7
14. Nejc Pečnik 6
Kristijan Šipek 6
Denis Petrovič 6
Matic Marcius 6
Žan Nikolić 6
Peter Kogelnik 6
Erwin Tiganj 6

DELI NA