16. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  02.11.2019 ob 14.00

Drava Dakinda Ptuj

0 : 1

Jadran Dekani


Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč)
Delegat: Kacijan Danilo
Št. gledalcev: 100
Drava Dakinda Ptuj
1 Darjan Curanović V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Niko Vajda
15 Roy Rudonja
18 Luka Petek
19 Igor Prahić
20 Jasmin Dedić


Rezervni igralci
32 Žan Hrastnik V
4 Medin Bajrami
6 Jan Novak
11 Alen Neskič
13 Petar Turković
14 Aaron Kačinari
21 Marko Brest

Jadran Dekani
1 Zoki Cvetković V
2 Luka Stepančič K
4 David Vidaković
6 Lucas Vranješ
7 Adam Jakupovič
8 Adem Zyba
10 Antonio Lukanović
11 Matjaž Babič
17 Drilon Kryeziu
21 Mateo Verunica
23 Žiga Ovsenek


Rezervni igralci
12 Timotej Miklavec V
5 Žiga Perhavec
13 Dragan Živanović
16 Adis Mujkić
18 Stefan Kričković
24 Stefano Borghi

Trener
Muamer Vugdalić

Trener
Vanja Gregorović

Sodnik
Asmir Sagrković

Zadetki
Antonio Lukanović 0 : 1 60'

Dogodki
Antonio Lukanović 6'
Mitja Rešek 60'
Menjava Novak /  Vajda 61'
Temitope Samuel Nelson 64'
Menjava Kačinari /  Nelson 65'
Menjava Borghi /  Lukanović 80'
Menjava Perhavec /  Babič 82'
Menjava Neskič /  Mate 82'
Menjava Živanović /  Stepančič 86'
Luka Stepančič 86'

16. krog
Roltek Dob 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Koroška Dravograd 2 : 2 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 2 : 1 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Jadran Dekani
Brežice Terme Čatež 0 : 0 Nafta 1903
Koper 4 : 0 Krka
Vitanest Bilje 1 : 1 Rogaška
Kalcer Radomlje 3 : 1 Krško

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA