14. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  19.10.2019 ob 15.00

Fužinar Vzajemci

2 : 1

Koper


Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Herženjak Eric (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 400
Fužinar Vzajemci
13 Uroš Poljanec V
5 Nejc Rober
6 Frane Ikić
7 Timotej Dodlek
14 Andraž Paradiž
16 Sandi Ćoralić
21 Kan Kovač
23 Matevž Turkuš
25 Tadej Trdina K
44 Jure Grubelnik
45 Žan Medved


Rezervni igralci
88 Tilen Marčič V
3 Jaka Bokšan
10 Nik Fasvald
17 Nejc Plaznik
18 Matic Pipuš
32 Urban Knez
99 Daehyeon Jung

Koper
16 Igor Nenezić V
6 Darko Mišić
7 Ivica Guberac K
8 Ivan Borna Jelić Balta
10 Dare Vršič
14 Luka Badžim
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
22 Goran Galešić
24 Dejan Djermanović
27 Damir Hadžić


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
5 Denis Cerovec
17 Žan Bešir
23 Željko Tomić
26 Goran Jozinović
52 Luka Vekić
70 Robi Gajšek

Trener
Anton Tomažič

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Matej Čontala

Zadetki
Tadej Trdina 1 : 0 1'
Edi Baša 1 : 1 17'
Matevž Turkuš 2 : 1 80'

Dogodki
Ivica Guberac 27'
Goran Galešić 50'
Menjava Fasvald /  Kovač 69'
Dejan Djermanović 69'
Menjava Vekić /  Djermanović 70'
Dare Vršič 74'
Menjava Gajšek /  Galešić 76'
Menjava Tomić /  Baša 76'
Luka Vekić 82'
Tadej Trdina 85'
Menjava Plaznik /  Trdina 90'
Ivan Borna Jelić Balta 92'
Andraž Paradiž 92'

14. krog
Jadran Dekani 5 : 1 Koroška Dravograd
Kalcer Radomlje 1 : 2 Vitanest Bilje
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Koper
Krka 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Krško 1 : 3 Roltek Dob
Rogaška 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Gorica 1 : 3 Nafta 1903
Brda 0 : 1 Brežice Terme Čatež

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA