14. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  19.10.2019 ob 15.00

Fužinar Vzajemci

2 : 1

Koper

Sodniki: Čontala Matej (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Herženjak Eric (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 400
Fužinar Vzajemci
13 Uroš Poljanec V
5 Nejc Rober
6 Frane Ikić
7 Timotej Dodlek
14 Andraž Paradiž
16 Sandi Ćoralić
21 Kan Kovač
23 Matevž Turkuš
25 Tadej Trdina K
44 Jure Grubelnik
45 Žan Medved


Rezervni igralci
88 Tilen Marčič V
3 Jaka Bokšan
10 Nik Fasvald
17 Nejc Plaznik
18 Matic Pipuš
32 Urban Knez
99 Deahyeon Jung

Koper
16 Igor Nenezić V
6 Darko Mišić
7 Ivica Guberac K
8 Ivan Borna Jelić Balta
10 Dare Vršič
14 Luka Badžim
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
22 Goran Galešić
24 Dejan Djermanović
27 Damir Hadžić


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
5 Denis Cerovec
17 Žan Bešir
23 Željko Tomić
26 Goran Jozinović
52 Luka Vekić
70 Robi Gajšek

Trener
Anton Tomažič

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Matej Čontala

Zadetki
Tadej Trdina 1 : 0 1'
Edi Baša 1 : 1 17'
Matevž Turkuš 2 : 1 80'

Dogodki
Ivica Guberac 27'
Goran Galešić 50'
Menjava Fasvald /  Kovač 69'
Dejan Djermanović 69'
Menjava Vekić /  Djermanović 70'
Dare Vršič 74'
Menjava Gajšek /  Galešić 76'
Menjava Tomić /  Baša 76'
Luka Vekić 82'
Tadej Trdina 85'
Menjava Plaznik /  Trdina 90'
Ivan Borna Jelić Balta 92'
Andraž Paradiž 92'

14. krog
Kalcer Radomlje 1 : 2 Vitanest Bilje
Krško 1 : 3 Roltek Dob
Rogaška 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Koper
Jadran Dekani 5 : 1 Koroška Dravograd
Krka 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Gorica 1 : 3 Nafta 1903
Brda 0 : 1 Brežice Terme Čatež

LESTVICA
1 Koper 18 40
2 Gorica 18 38
3 Kalcer Radomlje 18 36
4 Nafta 1903 18 34
5 Fužinar Vzajemci 18 33
6 Krško 18 30
7 Vitanest Bilje 18 28
8 Krka 18 27
9 Jadran Dekani 18 23
10 Roltek Dob 17 22
11 Drava Dakinda Ptuj 17 20
12 Beltinci Klima Tratnjek 18 19
13 Brežice Terme Čatež 17 12
14 Brda 16 11
15 Rogaška 17 11
16 Koroška Dravograd 18 9

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
2. Žan Medved 13
Jaka Bizjak 13
4. Sacha Varga 11
5. Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
8. Tadej Trdina 8
Luka Volarič 8
Edi Baša 8
Bede Amarachi Osuji 8
12. Peter Kogelnik 7
Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
15. Nejc Pečnik 6
Vedran Vinko 6
Kristijan Šipek 6
Denis Petrovič 6
Matic Marcius 6
Žan Nikolić 6

DELI NA