13. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  12.10.2019 ob 15.30

Koroška Dravograd

0 : 2

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Kalan Miha (2. pomoč)
Delegat: Turk Janko
Št. gledalcev: 1100
Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
3 Edi Petek
4 Kristijan Barič
8 Davor Rogina K
9 Peter Kogelnik
10 Žiga Rožej
11 Nejc Pečnik
15 Andraž Vrabič
18 Matej Verstovšek
21 Jan Ferk
77 Leon Ferenčak


Rezervni igralci
1 David Savelli Valente V
2 Tomaž Smrtnik
7 Aljoša Gluhovič
14 Anže Pešl
20 Domen Bevk
22 Luka Brzin
88 Staš Dobaj

Fužinar Vzajemci
13 Uroš Poljanec V
5 Nejc Rober
6 Frane Ikić
7 Timotej Dodlek
14 Andraž Paradiž
16 Sandi Ćoralić
19 Dominik Ivkič
21 Kan Kovač
23 Matevž Turkuš
25 Tadej Trdina K
45 Žan Medved


Rezervni igralci
1 Tilen Marčič V
11 Nik Fasvald
12 Matevž Verhovnik
18 Matic Pipuš
22 Dejan Veršovnik
32 Urban Knez
44 Jure Grubelnik

Trener
Bojan Kus

Trener
Anton Tomažič

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Žan Medved 0 : 1 60'
Tadej Trdina 0 : 2 71'

Dogodki
Nejc Rober 7'
Andraž Vrabič 9'
Uroš Poljanec 25'
Menjava Fasvald /  Kovač 58'
Menjava Gluhovič /  Rožej 66'
Edi Petek 68'
Menjava Dobaj /  Rogina 74'
Menjava Pešl /  Verstovšek 74'
Menjava Grubelnik /  Paradiž 76'
Menjava Verhovnik /  Trdina 85'
Dominik Ivkič 87'
Jan Ferk 90'
Anže Pešl 92'

13. krog
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 2 : 2 Brda
Koroška Dravograd 0 : 2 Fužinar Vzajemci
Koper 3 : 0 Rogaška
Roltek Dob 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA