13. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci |  13.10.2019 ob 15.30

Beltinci Klima Tratnjek

1 : 2

Jadran Dekani

Sodniki: Veselič Samo (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Sužnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 300
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
4 Mateo Branilović
6 Alan Hočevar
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
18 Jan Kristl
19 Ivo Balažic
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
5 Ivo Kuzma
8 Luka Pihler
11 Žiga Hartman
14 Luka Asentić
23 Rok Ropoša
30 Vito Mörec

Jadran Dekani
1 Kristijan Sekulić V
2 Luka Stepančič K
4 David Vidaković
6 Lucas Vranješ
8 Adem Zyba
10 Antonio Lukanović
11 Matjaž Babič
13 Dejan Angov
22 Kristjan Sredojević
23 Žiga Ovsenek
24 Stefano Borghi


Rezervni igralci
12 Zoki Cvetković V
5 Žiga Perhavec
7 Adnan Ahmetović
14 Jakob Vitezica
17 Eldin Hadžić
18 Adis Mujkić
21 Mateo Verunica

Trener
Radovan Karanović

Trener

Sodnik
Samo Veselič

Zadetki
Jan Kristl 1 : 0 17'
Adem Zyba 1 : 1 27'
Stefano Borghi 1 : 2 41'

Dogodki
Antonio Lukanović 35'
Alan Hočevar 35'
Antonio Lukanović 52'
Dejan Angov 57'
Menjava Verunica /  Borghi 58'
Menjava Mörec /  Raduha 62'
Menjava Asentić /  Zorman 70'
Menjava Mujkić /  Stepančič 78'
Menjava Perhavec /  Vranješ 84'
Menjava Pihler /  Maučec 86'
David Vidaković 87'

13. krog
Gorica 2 : 1 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 2 : 2 Brda
Koroška Dravograd 0 : 2 Fužinar Vzajemci
Koper 3 : 0 Rogaška
Roltek Dob 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 2 Jadran Dekani
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Krško

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA