11. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  28.09.2019 ob 15.30

Koroška Dravograd

0 : 2

Krško

Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Čiča Miodrag (1. pomoč), Frece Tine (2. pomoč)
Delegat: Karlin Marko
Št. gledalcev: 80
Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
3 Edi Petek
8 Davor Rogina K
9 Peter Kogelnik
10 Žiga Rožej
11 Nejc Pečnik
14 Anže Pešl
15 Andraž Vrabič
21 Jan Ferk
70 Evans Adomako
77 Leon Ferenčak


Rezervni igralci
4 Kristijan Barič
13 Jaka Račnik
17 Amadej Vošnjak
18 Matej Verstovšek
20 Domen Bevk
22 Luka Brzin
88 Staš Dobaj

Krško
1 Marko Zalokar K V
5 Emerick Christophe Eckert
7 Ester Sokler
10 Lovre Čirjak
13 Nikola Eller
18 Zvonko Pamić
21 Žan Florjanc
22 Vice Kendeš
28 Ian Regvar
33 Tomaž Zakrajšek
77 Luka Dadić


Rezervni igralci
12 Zlatko Šolčić V
3 Luka Redek
9 Marko Puškarić
17 Žiga Jurečič
32 David Fortuna
39 Nik Martin Krošelj
81 Luka Anković

Trener
Bojan Kus

Trener
Iztok Kapušin

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Lovre Čirjak 0 : 1 52'
Lovre Čirjak (11m) 0 : 2 58'

Dogodki
Emerick Christophe Eckert 28'
Nejc Pečnik 31'
Primož Kanduč 56'
Menjava Verstovšek /  Adomako 57'
Menjava Jurečič /  Regvar 59'
Menjava Dobaj /  Rožej 61'
Menjava Bevk /  Pešl 72'
Menjava Puškarić /  Pamić 82'
Menjava Krošelj /  Sokler 93'

11. krog
Brežice Terme Čatež 1 : 4 Fužinar Vzajemci
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Rogaška
Koroška Dravograd 0 : 2 Krško
Brda 0 : 3 Kalcer Radomlje
Nafta 1903 5 : 0 Jadran Dekani
Gorica 3 : 0 Krka
Koper 1 : 0 Vitanest Bilje
Drava Dakinda Ptuj 3 : 1 Roltek Dob

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA