9. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  21.09.2019 ob 16.00

Koroška Dravograd

0 : 1

Roltek Dob


Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč), Topolnik Gorazd (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 220
Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
3 Edi Petek
4 Kristijan Barič
7 Aljoša Gluhovič K
9 Peter Kogelnik
10 Žiga Rožej
11 Nejc Pečnik
15 Andraž Vrabič
18 Matej Verstovšek
70 Evans Adomako
77 Leon Ferenčak


Rezervni igralci
6 David Krajnc
8 Davor Rogina
17 Amadej Vošnjak
20 Domen Bevk
21 Jan Ferk
22 Luka Brzin
88 Staš Dobaj

Roltek Dob
13 Gašper Tratnik V
8 Albert Račić
9 Kristijan Šipek
10 Erwin Tiganj
14 Gašper Hrovat
15 Dino Suljević
17 Klemen Kunstelj K
19 Denis Petrovič
22 Andraž Žinič
24 Tadej Rems
27 Matevž Femec


Rezervni igralci
12 Tadej Avsec V
7 Luka Gajič
11 Nejc Levec
25 Igor Kondič
28 Domen Jugovar
29 Tibor Gorenc Stankovič
58 Adriano Mladenovič

Trener
Bojan Kus

Trener
Nenad Toševski

Sodnik
Bojan Mertik

Zadetki
Tadej Rems 0 : 1 89'

Dogodki
Menjava Kondič /  Kunstelj 46'
Gašper Hrovat 52'
Menjava Jugovar /  Hrovat 64'
Menjava Vošnjak /  Kogelnik 65'
Menjava Dobaj /  Verstovšek 68'
Menjava Gajič /  Petrovič 76'
Menjava Bevk /  Gluhovič 79'

9. krog
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krško
Koroška Dravograd 0 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 0 : 1 Gorica
Krka 1 : 3 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 3 Vitanest Bilje
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška
Brda 3 : 2 Jadran Dekani
Koper 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA