25. krog |  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT |  16.05.2020 ob 17.00

Rudar Velenje

  :  

Aluminij

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Rudar Velenje
P
Jarenina 3 : 2 Rudar Velenje
Z
Vipoll Veržej 0 : 3 Rudar Velenje
N
Rudar Velenje 1 : 1 Dravograd
Z
Aluvar Gančani Beltinci 2 : 3 Rudar Velenje
Z
Rudar Velenje 4 : 2 MB Tabor
Aluminij
Z
Aluminij 5 : 0 Kety Emmi Bistrica
Z
Aluminij 4 : 0 Jarenina
P
Mura 3 : 0 Aluminij
P
Aluminij 0 : 1 Krško
P
Maribor 1 : 0 Aluminij


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 34 8 5 21 35
Aluminij 34 21 5 8 75
 
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 17 6 3 8 19
Aluminij 17 8 3 6 31
 
Športni park Kidričevo tekme zmage neodločeni porazi goli
Rudar Velenje 17 2 2 13 16
Aluminij 17 13 2 2 44



Vse medsebojne tekme

18/19  22.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1, 28.04.2019, ob 11.00  Aluminij - Rudar Velenje 2:0  (1:0) 
18/19  9.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 17.10.2018, ob 18.30  Rudar Velenje - Aluminij 0:0  (0:0) 
17/18  20.krog  Velenje, Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT, 08.04.2018, ob 11.00  Rudar Velenje - Aluminij 1:5  (0:2) 
17/18  7.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij - igrišče z UT, 18.09.2017, ob 18.00  Aluminij - Rudar Velenje 6:1  (2:0) 
16/17  23.krog  Kidričevo, NK ALUMINIJ - pomožno igrišče 1 ; naravna trava, 06.05.2017, ob 11.00  Aluminij - Rudar Velenje 3:1  (0:1) 
16/17  10.krog  Velenje, Umetna trava, 08.10.2016, ob 14.00  Rudar Velenje - Aluminij 0:2  (0:0) 
15/16  24.krog  Velenje, Mestni stadion - umetna trava, 15.05.2016, ob 14.30  - 0:6  (0:2) 
15/16  11.krog  Kidričevo, NK Aluminij - umetna trava, 18.10.2015, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
14/15  17.krog  Velenje, umetna trava, 21.03.2015, ob 15.30  - 1:0  (1:0) 
14/15  4.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 27.08.2014, ob 16.30  - 3:0  (1:0) 
13/14  17.krog  Kidrilčevo, NK Aluminij - umetna trava, 24.11.2013, ob 11.00  - 6:0  (1:0) 
13/14  2.krog  Velenje, umetna trava, 11.09.2013, ob 17.00  - 2:3  (2:0) 
12/13  27.krog  Velenje, Umetna trava, 26.05.2013, ob 11.00  - 2:4  (1:2) 
12/13  12.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 14.10.2012, ob 15.00  - 5:2  (1:0) 
11/12  19.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 24.03.2012, ob 11.00  - 3:0  (1:0) 
11/12  4.krog  Velenje, Glavno igrišče, 27.08.2011, ob 18.00  - 1:3  (0:2) 
10/11  28.krog  Kidričevo, NK Aluminij - naravna trava, 22.05.2011, ob 11.00  - 5:4  (2:3) 
10/11  13.krog  Velenje, Ob jezeru, 27.10.2010, ob 15.00  - 2:2  (0:1) 
09/10  16.krog  Velenje, Velenje-Umetna trava, 21.11.2009, ob 11.00  - 4:0  (3:0) 
09/10  1.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 15.08.2009, ob 11.00  - 0:3  (0:0) 
08/09  27.krog  Kidričevo, Športni park NK Aluminij, 09.05.2009, ob 11.00  - 0:0  (0:0) 
08/09  12.krog  Velenje, umetna trava, 26.10.2008, ob 14.00  - 1:0  (0:0) 
07/08  22.krog  Kidričevo, Športni park NK ALUMINIJ, 06.05.2008, ob 17.00  - 3:0  (3:0) 
07/08  9.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 07.10.2007, ob 16.00  - 0:2  (0:1) 
06/07  18.krog  Velenje, Velenje - umetna trava, 31.03.2007, ob 13.00  - 0:0  (0:0) 
06/07  5.krog  Kidričevo, Kidričevo, 10.09.2006, ob 11.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  25.krog  Velenje - umetna trava, Velenje - umetna trava, 20.05.2006, ob 12.00  - 1:0  (0:0) 
05/06  12.krog  Kidričevo, 29.10.2005, ob 10.00  - 4:1  (1:0) 
04/05  17.krog  Velenje-igrišče z umetno travo, 02.04.2005, ob 16.00  - 1:3  (0:0) 
04/05  4.krog  Kidričevo, 04.09.2004, ob 17.00  - 2:0  (2:0) 
03/04  17.krog  Kidričevo, 13.04.2004, ob 17.00  - 0:0  (0:0) 
03/04  4.krog  Velenje, 30.08.2003, ob 17.00  - 2:1  (1:1) 
02/03  15.krog  Velenje, 16.11.2002, ob 12.00  - 1:0  (1:0) 
02/03  2.krog  Kidričevo, 23.08.2002, ob 17.00  - 0:4  (0:3) 

25. krog
Maribor  :  Jarenina
Šampion  :  Krško
Drava Dakinda Ptuj  :  Mura
Rudar Velenje  :  Aluminij
Vipoll Veržej  :  Kety Emmi Bistrica
Dravograd  :  A2S Celje
Aluvar Gančani Beltinci  :  MB Tabor

LESTVICA
1 Maribor 6 18
2 Dravograd 6 13
3 Krško 5 12
4 Drava Dakinda Ptuj 6 12
5 Mura 6 10
6 Rudar Velenje 6 10
7 A2S Celje 5 10
8 Aluminij 6 9
9 Šampion 6 9
10 Jarenina 6 9
11 Vipoll Veržej 6 4
12 Kety Emmi Bistrica 6 3
13 MB Tabor 6 1
14 Aluvar Gančani Beltinci 6 0

STRELCI
1. Elmir Avdić 7
2. Maj Drobne 5
Žan Antič Kurbus 5
Nejc Krivec 5
5. Luka Brodnjak 4
Črt Vuković 4
Tine Čuk 4
Luka Pučnik 4
Luka Baš 4
10. Jaka Čuber Potočnik 3
Matevž Šega 3
Damjan Vukolić 3
Vid Štefanec 3
Angelo Macanović 3
Sen Džumhur 3
Vito Smodič 3
Gal Kranjčič 3
Dejan Fink 3
Danej Hojnik 3
Tjan Kolednik 3

DELI NA