17. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  10.11.2019 ob 14.00

Krka

  :  

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki:
Delegat:
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

Krka
N
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
N
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Z
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
N
Krka 2 : 2 Koper
Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Z
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj
P
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
P
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 8 4 0 4 13
NK Drava Dakinda Ptuj 8 4 0 4 13
 
Portoval tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 4 2 0 2 7
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 7
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krka 4 2 0 2 6
NK Drava Dakinda Ptuj 4 2 0 2 6



Vse medsebojne tekme

19/20  2.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 03.08.2019, ob 17.00  Drava Dakinda Ptuj - Krka 0:1  (0:0) 
18/19  21.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 30.03.2019, ob 13.00  Krka - Drava Dakinda Ptuj 2:1  (1:0) 
18/19  6.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 07.09.2018, ob 16.30  Drava Ptuj - Krka 2:1  (1:0) 
17/18  25.krog  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto, 25.04.2018, ob 17.00  Krka - Drava Ptuj 0:1  (0:1) 
17/18  10.krog  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj, 07.10.2017, ob 15.30  Drava Ptuj - Krka 3:1  (2:0) 
16/17  19.krog  Novo mesto, Portoval - glavno, 01.04.2017, ob 16.00  Krka - Drava Ptuj 1:4  (0:2) 
16/17  15.krog  Novo mesto, Portoval - umetna trava, 13.11.2016, ob 14.00  Krka - Drava Ptuj 4:1  (2:0) 
16/17  6.krog  Ptuj, Mestni stadion Ptuj-glavno igrišče, 11.09.2016, ob 16.30  Drava Ptuj - Krka 1:3  (1:1) 

17. krog
Brežice Terme Čatež  :  Kalcer Radomlje
Nafta 1903  :  Beltinci Klima Tratnjek
Gorica  :  Koroška Dravograd
Brda  :  Koper
Krka  :  Drava Dakinda Ptuj
Jadran Dekani  :  Roltek Dob
Fužinar Vzajemci  :  Vitanest Bilje
Rogaška  :  Krško

LESTVICA
1 Krško 4 10
2 Kalcer Radomlje 4 10
3 Gorica 4 9
4 Koper 4 8
5 Vitanest Bilje 4 8
6 Nafta 1903 4 6
7 Krka 4 6
8 Koroška Dravograd 4 4
9 Jadran Dekani 4 4
10 Fužinar Vzajemci 4 4
11 Roltek Dob 4 3
12 Brda 4 3
13 Drava Dakinda Ptuj 4 3
14 Brežice Terme Čatež 4 3
15 Beltinci Klima Tratnjek 4 3
16 Rogaška 4 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Peter Kogelnik 3
Stjepan Oštrek 3
Sacha Varga 3
Žan Medved 3
Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Luka Stepančič 3
10. Erwin Tiganj 2
Rok Bužinel 2
Kris Jogan 2
Denis Petrovič 2
Jaka Štromajer 2
Vedran Vinko 2
Niko Vajda 2
Ester Sokler 2
Adnan Ahmetović 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Dohyun Kim 2

DELI NA