10. krog |  Krško, Stadion Matija Gubec Krško |  25.09.2019 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Krško

1 : 1

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Cerovac Daniel (2. pomoč)
Delegat: Arhar Primož
Št. gledalcev: 300
Krško
1 Marko Zalokar K V
5 Emerick Christophe Eckert
7 Ester Sokler
10 Lovre Čirjak
13 Nikola Eller
14 Luka Dadić
20 Tilen Mlinar
21 Žan Florjanc
22 Vice Kendeš
33 Tomaž Zakrajšek
99 David Žabec


Rezervni igralci
12 Zlatko Šolčić V
3 Luka Redek
4 Žiga Jurečič
9 Marko Puškarić
28 Ian Regvar
32 David Fortuna
93 Lim Choongsil

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
4 Mateo Branilović
6 Alan Hočevar
9 Mitja Mauko
18 Jan Kristl
19 Ivo Balažic
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
28 Luka Sočič
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
12 Tilen Žekš V
5 Ivo Kuzma
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
11 Žiga Hartman
30 Vito Mörec
31 Denis Cekovski

Trener
Iztok Kapušin

Trener
Radovan Karanović

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Lovre Čirjak 1 : 0 20'
Alan Hočevar 1 : 1 94'

Dogodki
Nikola Eller 32'
Marko Maučec 48'
Menjava Cekovski /  Sočič 55'
Menjava Jurečič /  Mlinar 58'
Menjava Pihler /  Maučec 64'
Lovre Knežević 72'
Ester Sokler 79'
Menjava Mörec /  Pihler 87'
Menjava Regvar /  Jurečič 90'
Denis Cekovski 90'
Menjava Puškarić /  Čirjak 92'

10. krog
Krško 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob 1 : 1 Koper
Vitanest Bilje 2 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Jadran Dekani 0 : 2 Gorica
Krka 3 : 1 Brda

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA