10. krog |  Krško, Stadion Matija Gubec Krško |  25.09.2019 ob 16.00  | Prenos: Sportklub 1

Krško

1 : 1

Beltinci Klima Tratnjek

Sodniki: Antič Mihael (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Cerovac Daniel (2. pomoč)
Delegat: Arhar Primož
Št. gledalcev: 300
Krško
1 Marko Zalokar K V
5 Emerick Christophe Eckert
7 Ester Sokler
10 Lovre Čirjak
13 Nikola Eller
14 Luka Dadić
20 Tilen Mlinar
21 Žan Florjanc
22 Vice Kendeš
33 Tomaž Zakrajšek
99 David Žabec


Rezervni igralci
12 Zlatko Šolčić V
3 Luka Redek
4 Žiga Jurečič
9 Marko Puškarić
28 Ian Regvar
32 David Fortuna
93 Lim Choongsil

Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
4 Mateo Branilović
6 Alan Hočevar
9 Mitja Mauko
18 Jan Kristl
19 Ivo Balažic
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
28 Luka Sočič
77 Lovre Knežević


Rezervni igralci
12 Tilen Žekš V
5 Ivo Kuzma
7 Maksimiljan Zorman
8 Luka Pihler
11 Žiga Hartman
30 Vito Mörec
31 Denis Cekovski

Trener
Iztok Kapušin

Trener
Radovan Karanović

Sodnik
Mihael Antič

Zadetki
Lovre Čirjak 1 : 0 20'
Alan Hočevar 1 : 1 94'

Dogodki
Nikola Eller 32'
Marko Maučec 48'
Menjava Cekovski /  Sočič 55'
Menjava Jurečič /  Mlinar 58'
Menjava Pihler /  Maučec 64'
Lovre Knežević 72'
Ester Sokler 79'
Menjava Mörec /  Pihler 87'
Menjava Regvar /  Jurečič 90'
Denis Cekovski 90'
Menjava Puškarić /  Čirjak 92'

10. krog
Krško 1 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Kalcer Radomlje 3 : 2 Drava Dakinda Ptuj
Roltek Dob 1 : 1 Koper
Vitanest Bilje 2 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 1 : 0 Brežice Terme Čatež
Fužinar Vzajemci 1 : 1 Nafta 1903
Jadran Dekani 0 : 2 Gorica
Krka 3 : 1 Brda

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA