9. krog |  Brežice, Stadion Brežice |  21.09.2019 ob 14.00  | Prenos: Sportklub 1

Brežice Terme Čatež

0 : 1

Krško


Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Flajšman Jernej (2. pomoč)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 1000
Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
7 Ivan Modrić
9 Luka Duvnjak
14 Robert Drugovič
19 Marko Ferić
21 Gerald Chibueze Diyoke
22 David Božič
24 Petar Dodig
25 Marko Felja K
55 Tin Martić
93 Primož Vidmar


Rezervni igralci
77 Jan Ašič V
5 Vinko Brumen
10 Luka Filip
11 Niko Adamič
15 Filip Soldo
17 Lazer Lekaj
39 Jaka Hervol

Krško
1 Marko Zalokar K V
5 Emerick Christophe Eckert
7 Ester Sokler
10 Lovre Čirjak
14 Luka Dadić
20 Tilen Mlinar
21 Žan Florjanc
22 Vice Kendeš
27 Jan Marcijuš
33 Tomaž Zakrajšek
99 David Žabec


Rezervni igralci
12 Zlatko Šolčić V
4 Žiga Jurečič
9 Marko Puškarić
13 Nikola Eller
28 Ian Regvar
32 David Fortuna
93 Lim Choongsil

Trener
Vitomir Butorac

Trener
Iztok Kapušin

Sodnik
Roman Glažar

Zadetki
David Žabec 0 : 1 30'

Dogodki
Menjava Eller /  Marcijuš 19'
Menjava Soldo /  Ferić 34'
Filip Soldo 61'
Menjava Regvar /  Čirjak 63'
Menjava Adamič /  Diyoke 82'
Primož Vidmar 83'
Menjava Filip /  Modrić 87'
Luka Duvnjak 90'

9. krog
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Krško
Koroška Dravograd 0 : 1 Roltek Dob
Fužinar Vzajemci 0 : 1 Gorica
Krka 1 : 3 Kalcer Radomlje
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 3 Vitanest Bilje
Nafta 1903 4 : 1 Rogaška
Brda 3 : 2 Jadran Dekani
Koper 1 : 1 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA