8. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  14.09.2019 ob 16.00

Drava Dakinda Ptuj

3 : 2

Koroška Dravograd

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Radusinović Davorin (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 180
Drava Dakinda Ptuj
1 Darjan Curanović V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
4 Medin Bajrami
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Jan Novak
11 Lovro Grajfoner
13 Petar Turković
18 Luka Petek


Rezervni igralci
12 Anej Milić V
5 Ante Melvan
14 Aaron Kačinari
17 Marcel Kene
19 Sebastjan Šlak
20 Jasmin Dedić
22 Fran Šlamberger

Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
4 Kristijan Barič
7 Aljoša Gluhovič K
8 Anže Pešl
9 Peter Kogelnik
10 Žiga Rožej
11 Nejc Pečnik
18 Matej Verstovšek
21 Jan Ferk
70 Evans Adomako
77 Leon Ferenčak


Rezervni igralci
2 Tomaž Smrtnik
3 Edi Petek
6 David Krajnc
17 Amadej Vošnjak
20 Domen Bevk
22 Luka Brzin
88 Staš Dobaj

Trener
Muamer Vugdalić

Trener
Bojan Kus

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Matic Marcius 1 : 0 15'
Nejc Pečnik 1 : 1 50'
Žiga Rožej 1 : 2 61'
Lovro Grajfoner 2 : 2 75'
Medin Bajrami 3 : 2 84'

Dogodki
Medin Bajrami 32'
Anže Pešl 39'
Menjava Petek /  Verstovšek 46'
Temitope Samuel Nelson 48'
Menjava Šlak /  Turković 54'
Luka Petek 65'
Peter Kogelnik 66'
Menjava Kene /  Nelson 67'
Lovro Grajfoner 72'
Menjava Dobaj /  Pečnik 75'
Matic Marcius 79'
Menjava Vošnjak /  Adomako 81'
Menjava Dedić /  Marcius 86'
Sebastjan Šlak 89'

8. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
Rogaška 1 : 4 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA