8. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  14.09.2019 ob 16.00

Drava Dakinda Ptuj

3 : 2

Koroška Dravograd

Sodniki: Podgoršek Marko (glavni sodnik), Radusinović Davorin (1. pomoč), Jamnik Jure (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 180
Drava Dakinda Ptuj
1 Darjan Curanović V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
4 Medin Bajrami
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Jan Novak
11 Lovro Grajfoner
13 Petar Turković
18 Luka Petek


Rezervni igralci
12 Anej Milić V
5 Ante Melvan
14 Aaron Kačinari
17 Marcel Kene
19 Sebastjan Šlak
20 Jasmin Dedić
22 Fran Šlamberger

Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
4 Kristijan Barič
7 Aljoša Gluhovič K
8 Anže Pešl
9 Peter Kogelnik
10 Žiga Rožej
11 Nejc Pečnik
18 Matej Verstovšek
21 Jan Ferk
70 Evans Adomako
77 Leon Ferenčak


Rezervni igralci
2 Tomaž Smrtnik
3 Edi Petek
6 David Krajnc
17 Amadej Vošnjak
20 Domen Bevk
22 Luka Brzin
88 Staš Dobaj

Trener
Muamer Vugdalić

Trener
Bojan Kus

Sodnik
Marko Podgoršek

Zadetki
Matic Marcius 1 : 0 15'
Nejc Pečnik 1 : 1 50'
Žiga Rožej 1 : 2 61'
Lovro Grajfoner 2 : 2 75'
Medin Bajrami 3 : 2 84'

Dogodki
Medin Bajrami 32'
Anže Pešl 39'
Menjava Petek /  Verstovšek 46'
Temitope Samuel Nelson 48'
Menjava Šlak /  Turković 54'
Luka Petek 65'
Peter Kogelnik 66'
Menjava Kene /  Nelson 67'
Lovro Grajfoner 72'
Menjava Dobaj /  Pečnik 75'
Matic Marcius 79'
Menjava Vošnjak /  Adomako 81'
Menjava Dedić /  Marcius 86'
Sebastjan Šlak 89'

8. krog
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Brda
Jadran Dekani 1 : 2 Krka
Rogaška 1 : 4 Gorica
Drava Dakinda Ptuj 3 : 2 Koroška Dravograd
Roltek Dob 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Vitanest Bilje 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Krško 3 : 0 Nafta 1903
Kalcer Radomlje 0 : 2 Koper

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA