4. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  17.08.2019 ob 17.00

Drava Dakinda Ptuj

1 : 2

Gorica

Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Karmel Vidko (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 150
Drava Dakinda Ptuj
32 Žan Hrastnik V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
4 Medin Bajrami
6 Jan Novak
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Niko Vajda
11 Lovro Grajfoner
18 Luka Petek


Rezervni igralci
1 Anej Milić V
5 Ante Melvan
14 Aaron Kačinari
17 Marcel Kene
20 Jasmin Dedić
21 Jan Razgoršek
22 Fran Šlamberger

Gorica
1 Darko Marjanović V
4 Rok Grudina
7 Etien Velikonja K
11 Luka Volarič
17 Lamin Colley
19 Matija Kavčič
21 Nik Jermol
22 Adis Hodžić
25 Matteo Tomiček
30 Leon Marinič
43 Žiga Lipušček


Rezervni igralci
31 Nick Bičić V
8 Jaka Kolenc
9 Mark Gulič
23 Tine Kavčič
26 Goran Trivunović
35 Matic Paljk
97 Joseph Junior Asante

Trener
Muamer Vugdalić

Trener
Borivoje Lučić

Sodnik
Dejan Vivod

Zadetki
Niko Vajda 1 : 0 31'
Etien Velikonja 1 : 1 72'
Žiga Lipušček 1 : 2 81'

Dogodki
Temitope Samuel Nelson 37'
Menjava Asante /  Hodžić 46'
Menjava Kolenc /  Grudina 57'
Nik Jermol 61'
Menjava Gulič /  Colley 75'
Menjava Dedić /  Nelson 76'
Menjava Kene /  Marcius 82'
Jasmin Dedić 82'
Menjava Razgoršek /  Vajda 83'
Mitja Rešek 92'
Jan Novak 93'

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA