4. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  17.08.2019 ob 17.00

Drava Dakinda Ptuj

1 : 2

Gorica

Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Šumer Žiga (1. pomoč), Karmel Vidko (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 150
Drava Dakinda Ptuj
32 Žan Hrastnik V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
4 Medin Bajrami
6 Jan Novak
7 Matic Marcius
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
10 Niko Vajda
11 Lovro Grajfoner
18 Luka Petek


Rezervni igralci
1 Anej Milić V
5 Ante Melvan
14 Aaron Kačinari
17 Marcel Kene
20 Jasmin Dedić
21 Jan Razgoršek
22 Fran Šlamberger

Gorica
1 Darko Marjanović V
4 Rok Grudina
7 Etien Velikonja K
11 Luka Volarič
17 Lamin Colley
19 Matija Kavčič
21 Nik Jermol
22 Adis Hodžić
25 Matteo Tomiček
30 Leon Marinič
43 Žiga Lipušček


Rezervni igralci
31 Nick Bičić V
8 Jaka Kolenc
9 Mark Gulič
23 Tine Kavčič
26 Goran Trivunović
35 Matic Paljk
97 Joseph Junior Asante

Trener
Muamer Vugdalić

Trener
Borivoje Lučić

Sodnik
Dejan Vivod

Zadetki
Niko Vajda 1 : 0 31'
Etien Velikonja 1 : 1 72'
Žiga Lipušček 1 : 2 81'

Dogodki
Temitope Samuel Nelson 37'
Menjava Asante /  Hodžić 46'
Menjava Kolenc /  Grudina 57'
Nik Jermol 61'
Menjava Gulič /  Colley 75'
Menjava Dedić /  Nelson 76'
Menjava Kene /  Marcius 82'
Jasmin Dedić 82'
Menjava Razgoršek /  Vajda 83'
Mitja Rešek 92'
Jan Novak 93'

4. krog
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Gorica
Roltek Dob 1 : 1 Brda
Vitanest Bilje 3 : 3 Krka
Krško 3 : 0 Jadran Dekani
Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
Kalcer Radomlje 4 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Koroška Dravograd 5 : 1 Brežice Terme Čatež
Koper 2 : 1 Nafta 1903

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 5 13
2 Koper 5 11
3 Krško 4 10
4 Gorica 5 10
5 Nafta 1903 5 9
6 Vitanest Bilje 4 8
7 Jadran Dekani 5 7
8 Krka 4 6
9 Beltinci Klima Tratnjek 5 6
10 Roltek Dob 5 4
11 Koroška Dravograd 5 4
12 Fužinar Vzajemci 5 4
13 Brda 4 3
14 Drava Dakinda Ptuj 5 3
15 Brežice Terme Čatež 5 3
16 Rogaška 5 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Stjepan Oštrek 4
Sacha Varga 4
Erwin Tiganj 4
Luka Stepančič 4
7. Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Žan Medved 3
Adnan Ahmetović 3
Peter Kogelnik 3
12. Bede Amarachi Osuji 2
Jaka Štromajer 2
Filip Jauk 2
Ester Sokler 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Evans Adomako 2
Dohyun Kim 2
Luka Duvnjak 2
Marko Puškarić 2

DELI NA