3. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  11.08.2019 ob 17.30

Brda

2 : 3

Drava Dakinda Ptuj

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Todorović Nedeljko (1. pomoč), Kužnik Marjan (2. pomoč)
Delegat: Komel Bogdan
Št. gledalcev: 120
Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer
9 Kris Jogan
10 Jan Humar
11 Rok Bužinel
13 Denis Jazbar K
16 Darius Daniel Jalinous
17 Tim Golob
18 Amadej Marinič
19 Jani Curk
23 Dawoud Dominik Jalinous


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
6 David Frelih
7 Demirel Jusufagić
8 Matic Perše
14 Luka Bilić
15 Žiga Kodermac
20 Admir Musić

Drava Dakinda Ptuj
32 Žan Hrastnik V
3 Mitja Rešek K
7 Jan Novak
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
11 Lovro Grajfoner
13 Timotej Mate
14 Medin Bajrami
16 Matic Marcius
18 Luka Petek
19 Marcel Kene


Rezervni igralci
1 Anej Milić V
5 Fran Šlamberger
10 Niko Vajda
15 Ante Melvan
20 Dario Strah
26 Aaron Kačinari
87 Jan Razgoršek

Trener
David Peršič

Trener
Muamer Vugdalić

Sodnik
Mitja Žganec

Zadetki
Rok Bužinel 1 : 0 14'
Tim Golob 2 : 0 26'
Luka Petek 2 : 1 44'
Niko Vajda 2 : 2 53'
Temitope Samuel Nelson 2 : 3 69'

Dogodki
Lovro Grajfoner 26'
Temitope Samuel Nelson 42'
Menjava Vajda /  Kene 46'
Jan Humar 50'
Rok Bužinel 55'
Menjava Perše /  Humar 56'
Luka Petek 57'
Menjava Frelih /  Bužinel 66'
Menjava Musić /  Jogan 74'
Menjava Razgoršek /  Nelson 75'
Menjava Melvan /  Marcius 84'

3. krog
Gorica 1 : 2 Koper
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Brežice Terme Čatež 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA