3. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  10.08.2019 ob 17.30

Rogaška

0 : 2

Kalcer Radomlje

Sodniki: Bukovec Miran (glavni sodnik), Topolnik Gorazd (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč)
Delegat: Hotko Viktor
Št. gledalcev: 190
Rogaška
23 Lan Vunderl V
2 Aleksander Močić
4 Denis Šmigoc
5 Goran Čuček
6 Tilen Ahec
7 Vito Gorza
10 Siniša Antonić
11 Alen Neskič
14 Aleš Grošič K
18 Filip Jauk
19 Hasan Muzaferović


Rezervni igralci
12 Nejc Travnikar V
3 Denis Mraz
8 Emil Hustić
9 Luka Petrović
15 Marko Krsnik
16 Nejc Bračko
21 Arjan Torra

Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
4 Gal Primc
5 Rok Jazbec
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
11 Žan Nikolić
15 Anže Pišek
19 Robi Jakovljević
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
39 Žan Poglajen


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
6 Mark Zabukovnik
7 Rok Duspara
8 Sandi Nuhanović
23 Lovro Vrandečič
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak

Trener
Damijan Romih

Trener
Oskar Drobne

Sodnik
Miran Bukovec

Zadetki
Sacha Varga 0 : 1 52'
Gal Primc 0 : 2 58'

Dogodki
Luka Cerar 16'
Alen Neskič 40'
Menjava Zabukovnik /  Jazbec 46'
Menjava Vrandečič /  Jakovljević 66'
Menjava Hustić /  Gorza 66'
Menjava Petrović  /  Jauk 69'
Tilen Ahec 77'
Menjava Bračko /  Muzaferović 79'
Menjava Duspara /  Nikolić 87'
Denis Šmigoc 93'

3. krog
Gorica 1 : 2 Koper
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Brežice Terme Čatež 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Krško 4 10
2 Kalcer Radomlje 4 10
3 Gorica 4 9
4 Koper 4 8
5 Vitanest Bilje 4 8
6 Nafta 1903 4 6
7 Krka 4 6
8 Koroška Dravograd 4 4
9 Jadran Dekani 4 4
10 Fužinar Vzajemci 4 4
11 Roltek Dob 4 3
12 Brda 4 3
13 Drava Dakinda Ptuj 4 3
14 Brežice Terme Čatež 4 3
15 Beltinci Klima Tratnjek 4 3
16 Rogaška 4 3

STRELCI
1. Etien Velikonja 7
Lovre Čirjak 7
3. Peter Kogelnik 3
Stjepan Oštrek 3
Sacha Varga 3
Žan Medved 3
Nejc Pečnik 3
Gal Primc 3
Luka Stepančič 3
10. Erwin Tiganj 2
Rok Bužinel 2
Kris Jogan 2
Denis Petrovič 2
Jaka Štromajer 2
Vedran Vinko 2
Niko Vajda 2
Ester Sokler 2
Adnan Ahmetović 2
Geancarlo Costa Slaviero 2
Dohyun Kim 2

DELI NA