2. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  03.08.2019 ob 17.30

Koroška Dravograd

1 : 3

Gorica

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Rajh Jožef
Št. gledalcev: 600
Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
3 Edi Petek
4 Luka Brzin
5 Kristijan Barič
7 Aljoša Gluhovič K
9 Peter Kogelnik
11 Tilen Stefanović
14 Evans Adomako
15 Andraž Vrabič
17 Žiga Rožej
20 Nejc Pečnik


Rezervni igralci
2 Tomaž Smrtnik
6 David Krajnc
8 Davor Rogina
13 Staš Dobaj
16 Domen Bevk
18 Amadej Vošnjak
19 Leon Ferenčak

Gorica
1 Darko Marjanović V
4 Rok Grudina
7 Etien Velikonja K
8 Jaka Kolenc
9 Mark Gulič
11 Luka Volarič
19 Matija Kavčič
22 Adis Hodžić
25 Matteo Tomiček
30 Leon Marinič
43 Žiga Lipušček


Rezervni igralci
31 Nick Bičić V
14 Tim Matič
17 Lamin Colley
21 Nik Jermol
23 Tine Kavčič
26 Goran Trivunović
97 Joseph Junior Asante

Trener
Bojan Kus

Trener
Borivoje Lučić

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Etien Velikonja (11m) 0 : 1 7'
Etien Velikonja 0 : 2 21'
Nejc Pečnik 1 : 2 49'
Rok Grudina 1 : 3 67'

Dogodki
Leon Marinič 33'
Menjava Dobaj /  Stefanović 46'
Žiga Rožej 46'
Aljoša Gluhovič 59'
Menjava Colley /  Gulič 67'
Menjava Bevk /  Gluhovič 72'
Menjava Matič /  Kolenc 81'
Menjava Vošnjak /  Pečnik 81'
Menjava Asante /  Marinič 93'

2. krog
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd 1 : 3 Gorica
Roltek Dob 3 : 3 Jadran Dekani
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Krško 6 : 0 Rogaška
Koper 1 : 1 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA