2. krog |  Dravograd, Športni center Dravograd |  03.08.2019 ob 17.30

Koroška Dravograd

1 : 3

Gorica

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Rajh Jožef
Št. gledalcev: 600
Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
3 Edi Petek
4 Luka Brzin
5 Kristijan Barič
7 Aljoša Gluhovič K
9 Peter Kogelnik
11 Tilen Stefanović
14 Evans Adomako
15 Andraž Vrabič
17 Žiga Rožej
20 Nejc Pečnik


Rezervni igralci
2 Tomaž Smrtnik
6 David Krajnc
8 Davor Rogina
13 Staš Dobaj
16 Domen Bevk
18 Amadej Vošnjak
19 Leon Ferenčak

Gorica
1 Darko Marjanović V
4 Rok Grudina
7 Etien Velikonja K
8 Jaka Kolenc
9 Mark Gulič
11 Luka Volarič
19 Matija Kavčič
22 Adis Hodžić
25 Matteo Tomiček
30 Leon Marinič
43 Žiga Lipušček


Rezervni igralci
31 Nick Bičić V
14 Tim Matič
17 Lamin Colley
21 Nik Jermol
23 Tine Kavčič
26 Goran Trivunović
97 Joseph Junior Asante

Trener
Bojan Kus

Trener
Borivoje Lučić

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Etien Velikonja (11m) 0 : 1 7'
Etien Velikonja 0 : 2 21'
Nejc Pečnik 1 : 2 49'
Rok Grudina 1 : 3 67'

Dogodki
Leon Marinič 33'
Menjava Dobaj /  Stefanović 46'
Žiga Rožej 46'
Aljoša Gluhovič 59'
Menjava Colley /  Gulič 67'
Menjava Bevk /  Gluhovič 72'
Menjava Matič /  Kolenc 81'
Menjava Vošnjak /  Pečnik 81'
Menjava Asante /  Marinič 93'

2. krog
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd 1 : 3 Gorica
Roltek Dob 3 : 3 Jadran Dekani
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Krško 6 : 0 Rogaška
Koper 1 : 1 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Jaka Bizjak 13
Sacha Varga 13
5. Anže Pišek 9
Edi Baša 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Tadej Trdina 9
10. Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA