2. krog |  Radomlje, Športni park Radomlje |  03.08.2019 ob 17.30

Kalcer Radomlje

2 : 0

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Vivod Dejan (glavni sodnik), Lahovič Marcel (1. pomoč), Perger Primož (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 200
Kalcer Radomlje
1 Filip Lojen V
4 Gal Primc
5 Rok Jazbec
9 Sacha Varga
10 Luka Cerar K
15 Anže Pišek
21 Gašper Trdin
29 Luka Guček
39 Žan Poglajen
44 Lenart Brolih
55 Lan Gojak


Rezervni igralci
22 Lenart Cerar V
3 Marko Latinčič
6 Mark Zabukovnik
8 Sandi Nuhanović
19 Robi Jakovljević
27 David Stariha Laban
42 Ali Panjeta

Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
4 Matija Soldo
5 Vinko Brumen
6 Denis Bejdić
9 Luka Duvnjak
14 Robert Drugovič
15 Filip Soldo
19 Marko Ferić
21 Jernej Kočar
22 David Božič
25 Marko Felja K


Rezervni igralci
77 Jan Ašič V
7 Petar Turković
8 Matija Komljenović
10 Luka Filip
17 Lazer Lekaj
23 Matic Predanič
39 Jaka Hervol

Trener
Oskar Drobne

Trener

Sodnik
Dejan Vivod

Zadetki
Anže Pišek 1 : 0 49'
Gal Primc 2 : 0 85'

Dogodki
Gašper Trdin 8'
Vinko Brumen 12'
Filip Soldo 41'
Menjava Filip /  Božič 58'
Menjava Predanič /  Duvnjak 66'
Menjava Zabukovnik /  Gojak 69'
Matija Soldo 72'
Menjava Turković /  Soldo 73'
Lenart Brolih 81'
Menjava Nuhanović /  Primc 88'
Menjava Stariha Laban /  Trdin 93'

2. krog
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd 1 : 3 Gorica
Roltek Dob 3 : 3 Jadran Dekani
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Krško 6 : 0 Rogaška
Koper 1 : 1 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA