1. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  27.07.2019 ob 17.30

Nafta 1903

3 : 1

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 400
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
3 Mihael Rebernik
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
18 Vedran Vinko K
21 Žiga Živko
25 Adam Zagorec
27 Dániel Szökrönyös
33 Leon Šeruga
55 Leon Leuštek


Rezervni igralci
22 Bojan Cigut V
2 Rok Pirtovšek
8 Dominik Drk
17 Samo Žalik
32 Gergő Bolla
39 Zoltán Tóth
50 Tadej Pirtovšek

Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
4 Matija Soldo K
5 Vinko Brumen
6 Denis Bejdić
7 Petar Turković
9 Luka Duvnjak
10 Luka Filip
14 Robert Drugovič
15 Filip Soldo
21 Jernej Kočar
22 David Božič


Rezervni igralci
77 Jan Ašič V
3 Klaudio Lokar
8 Matija Komljenović
23 Marko Ferić
24 Matej Mirkac
39 Jaka Hervol

Trener
Anže Stegne

Trener

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Alen Ploj 1 : 0 37'
Stjepan Oštrek 2 : 0 50'
Vedran Vinko 3 : 0 80'
Marko Ferić 3 : 1 95'

Dogodki
Žiga Živko 44'
Filip Soldo 44'
Menjava Ferić /  Turković 62'
Menjava Komljenović /  Božič 63'
Matija Soldo 70'
Menjava Pirtovšek /  Zagorec 73'
Menjava Drk /  Szökrönyös 73'
Menjava Hervol /  Filip 75'
Menjava Tóth /  Vinko 82'
Luka Duvnjak 100'

1. krog
Krka 2 : 2 Koper
Krško 3 : 3 Kalcer Radomlje
Rogaška 0 : 1 Vitanest Bilje
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Roltek Dob
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Gorica 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 3 : 1 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4

STRELCI
1. Lovre Čirjak 10
2. Etien Velikonja 7
Matej Potokar 7
Žan Medved 7
5. Erwin Tiganj 5
Anže Pišek 5
Bede Amarachi Osuji 5
Stjepan Oštrek 5
Sacha Varga 5
10. Peter Kogelnik 4
Nejc Pečnik 4
Jaka Bizjak 4
Nermin Haljeta 4
Luka Stepančič 4
15. Gal Primc 3
Matic Marcius 3
Rok Bužinel 3
Ester Sokler 3
Filip Jauk 3
Adnan Ahmetović 3

DELI NA