1. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  27.07.2019 ob 17.30

Nafta 1903

3 : 1

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Brezovar Nejc (2. pomoč)
Delegat: Levačič Danilo
Št. gledalcev: 400
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
3 Mihael Rebernik
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
18 Vedran Vinko K
21 Žiga Živko
25 Adam Zagorec
27 Dániel Szökrönyös
33 Leon Šeruga
55 Leon Leuštek


Rezervni igralci
22 Bojan Cigut V
2 Rok Pirtovšek
8 Dominik Drk
17 Samo Žalik
32 Gergő Bolla
39 Zoltán Tóth
50 Tadej Pirtovšek

Brežice Terme Čatež
1 Tim Kruljac V
4 Matija Soldo K
5 Vinko Brumen
6 Denis Bejdić
7 Petar Turković
9 Luka Duvnjak
10 Luka Filip
14 Robert Drugovič
15 Filip Soldo
21 Jernej Kočar
22 David Božič


Rezervni igralci
77 Jan Ašič V
3 Klaudio Lokar
8 Matija Komljenović
23 Marko Ferić
24 Matej Mirkac
39 Jaka Hervol

Trener
Anže Stegne

Trener

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Alen Ploj 1 : 0 37'
Stjepan Oštrek 2 : 0 50'
Vedran Vinko 3 : 0 80'
Marko Ferić 3 : 1 95'

Dogodki
Žiga Živko 44'
Filip Soldo 44'
Menjava Ferić /  Turković 62'
Menjava Komljenović /  Božič 63'
Matija Soldo 70'
Menjava Pirtovšek /  Zagorec 73'
Menjava Drk /  Szökrönyös 73'
Menjava Hervol /  Filip 75'
Menjava Tóth /  Vinko 82'
Luka Duvnjak 100'

1. krog
Krka 2 : 2 Koper
Krško 3 : 3 Kalcer Radomlje
Rogaška 0 : 1 Vitanest Bilje
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Roltek Dob
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Gorica 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 3 : 1 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA