1. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  28.07.2019 ob 17.30

Brda

1 : 1

Koroška Dravograd

Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Mežnar Matic (1. pomoč), Mijatović Veljko (2. pomoč)
Delegat: Vidali Žarko
Št. gledalcev: 120
Brda
1 Denis Pintol V
3 Uroš Celcer
6 David Frelih
8 Matic Perše
9 Kris Jogan
10 Jan Humar
11 Rok Bužinel
13 Denis Jazbar K
18 Amadej Marinič
19 Jani Curk
23 Dawoud Dominik Jalinous


Rezervni igralci
12 Kristian Petrovčič V
7 Demirel Jusufagić
14 Luka Bilić
15 Žiga Kodermac
17 Tim Golob
20 Admir Musić
21 Jure Bužinel

Koroška Dravograd
99 Primož Kanduč V
3 Edi Petek
4 Luka Brzin
5 Kristijan Barič
7 Aljoša Gluhovič K
8 Davor Rogina
11 Tilen Stefanović
14 Evans Adomako
15 Andraž Vrabič
17 Žiga Rožej
20 Nejc Pečnik


Rezervni igralci
2 Tomaž Smrtnik
6 David Krajnc
9 Peter Kogelnik
13 Staš Dobaj
16 Domen Bevk
18 Amadej Vošnjak
19 Leon Ferenčak

Trener
David Peršič

Trener
Bojan Kus

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Kris Jogan 1 : 0 65'
Peter Kogelnik 1 : 1 74'

Dogodki
Matic Perše 38'
Menjava Kogelnik /  Rogina 64'
Menjava Musić /  Perše 67'
Luka Brzin 69'
Menjava Vošnjak /  Stefanović 71'
Menjava Golob /  Humar 73'
Menjava Dobaj /  Pečnik 82'
Menjava Jusufagić /  Jalinous 89'

1. krog
Krka 2 : 2 Koper
Krško 3 : 3 Kalcer Radomlje
Rogaška 0 : 1 Vitanest Bilje
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Roltek Dob
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Gorica 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 3 : 1 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Lovre Čirjak 14
Žan Medved 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Anže Pišek 9
Peter Kogelnik 9
Tadej Trdina 9
Matej Potokar 9
Nermin Haljeta 9
11. Žan Nikolić 8
Luka Stepančič 8
Kristijan Šipek 8
Lamin Colley 8
Bede Amarachi Osuji 8
Luka Volarič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Denis Petrovič 6

DELI NA