3. krog |  Ajdovščina, Mestni stadion Ajdovščina |  10.08.2019 ob 16.30  | Prenos: Sportklub 1

Gorica

1 : 2

Koper

Sodniki: Žnidaršič Andrej (glavni sodnik), Povšnar Dejan (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč)
Delegat: Šturm Emil
Št. gledalcev: 550
Gorica
1 Darko Marjanović V
4 Rok Grudina
7 Etien Velikonja K
8 Jaka Kolenc
9 Mark Gulič
11 Luka Volarič
19 Matija Kavčič
22 Adis Hodžić
25 Matteo Tomiček
30 Leon Marinič
43 Žiga Lipušček


Rezervni igralci
31 Nick Bičić V
14 Tim Matič
17 Lamin Colley
21 Nik Jermol
23 Tine Kavčič
35 Matic Paljk
97 Joseph Junior Asante

Koper
40 Igor Nenezić V
5 Denis Cerovec
6 Darko Mišić
7 Ivica Guberac K
8 Ivan Borna Jelić Balta
9 Stipe Vrdoljak
10 Dare Vršič
14 Luka Badžim
20 Edi Baša
21 Žan Žužek
22 Goran Galešić


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
2 Žiga Opara
23 Željko Tomić
27 Damir Hadžić
30 Jaka Štromajer
70 Robi Gajšek
97 Stefan Andjelić

Trener
Borivoje Lučić

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Andrej Žnidaršič

Zadetki
Edi Baša 0 : 1 17'
Etien Velikonja (11m) 1 : 1 41'
Ivica Guberac 1 : 2 62'

Dogodki
Dare Vršič 14'
Adis Hodžić 43'
Menjava Štromajer /  Badžim 46'
Menjava Colley /  Marinič 57'
Stipe Vrdoljak 59'
Menjava Andjelić /  Cerovec 66'
Menjava Jermol /  Volarič 66'
Rok Grudina 75'
Menjava Paljk /  Gulič 78'
Menjava Gajšek /  Galešić 88'
Matic Paljk 92'

3. krog
Gorica 1 : 2 Koper
Nafta 1903 4 : 1 Koroška Dravograd
Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
Fužinar Vzajemci 2 : 4 Krško
Jadran Dekani 1 : 2 Vitanest Bilje
Krka 2 : 2 Roltek Dob
Brežice Terme Čatež 2 : 0 Beltinci Klima Tratnjek
Brda 2 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA