2. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  03.08.2019 ob 17.00  | Prenos: Stream nzs.si

Drava Dakinda Ptuj

0 : 1

Krka

Sodniki: Kos Blaž (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Habibović Adis (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 100
Drava Dakinda Ptuj
32 Žan Hrastnik V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
4 Medin Bajrami
5 Ante Melvan
6 Matic Marcius
7 Jan Novak
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
11 Lovro Grajfoner
17 Marcel Kene


Rezervni igralci
1 Anej Milić V
10 Niko Vajda
14 Aaron Kačinari
19 Sebastjan Šlak
20 Dario Strah
21 Jan Razgoršek
22 Fran Šlamberger

Krka
31 Ožbej Kisovec V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
10 Luka Pavič
20 Marko Huč
23 Luka Kambič
24 Darko Hrka
28 Dohyun Kim
55 Matej Potokar
77 Žiga Kastrevec


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
11 David Škrbec
18 Gal Schweiger
21 Žak Vranešič
27 Denis Dedić
33 Luka Jakopović
44 Luka Vešner Tičić

Trener
Muamer Vugdalić

Trener
Zoran Zeljković

Sodnik
Blaž Kos

Zadetki
Dohyun Kim 0 : 1 92'

Dogodki
Jan Novak 6'
Marko Huč 13'
Ante Melvan 48'
Menjava Vajda /  Kene 60'
Menjava Škrbec /  Hrka 62'
Mitja Rešek 64'
Luka Pavič 66'
Menjava Vešner Tičić /  Huč 68'
Menjava Šlak /  Novak 74'
Menjava Vranešič /  Potokar 80'
Menjava Šlamberger /  Marcius 83'

2. krog
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd 1 : 3 Gorica
Roltek Dob 3 : 3 Jadran Dekani
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Krško 6 : 0 Rogaška
Koper 1 : 1 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA