2. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  03.08.2019 ob 17.00  | Prenos: Stream nzs.si

Drava Dakinda Ptuj

0 : 1

Krka

Sodniki: Kos Blaž (glavni sodnik), Mikača Goran (1. pomoč), Habibović Adis (2. pomoč)
Delegat: Drvarič Marjan
Št. gledalcev: 100
Drava Dakinda Ptuj
32 Žan Hrastnik V
2 Timotej Mate
3 Mitja Rešek K
4 Medin Bajrami
5 Ante Melvan
6 Matic Marcius
7 Jan Novak
8 Temitope Samuel Nelson
9 Nermin Haljeta
11 Lovro Grajfoner
17 Marcel Kene


Rezervni igralci
1 Anej Milić V
10 Niko Vajda
14 Aaron Kačinari
19 Sebastjan Šlak
20 Dario Strah
21 Jan Razgoršek
22 Fran Šlamberger

Krka
31 Ožbej Kisovec V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
10 Luka Pavič
20 Marko Huč
23 Luka Kambič
24 Darko Hrka
28 Dohyun Kim
55 Matej Potokar
77 Žiga Kastrevec


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
11 David Škrbec
18 Gal Schweiger
21 Žak Vranešič
27 Denis Dedić
33 Luka Jakopović
44 Luka Vešner Tičić

Trener
Muamer Vugdalić

Trener
Zoran Zeljković

Sodnik
Blaž Kos

Zadetki
Dohyun Kim 0 : 1 92'

Dogodki
Jan Novak 6'
Marko Huč 13'
Ante Melvan 48'
Menjava Vajda /  Kene 60'
Menjava Škrbec /  Hrka 62'
Mitja Rešek 64'
Luka Pavič 66'
Menjava Vešner Tičić /  Huč 68'
Menjava Šlak /  Novak 74'
Menjava Vranešič /  Potokar 80'
Menjava Šlamberger /  Marcius 83'

2. krog
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd 1 : 3 Gorica
Roltek Dob 3 : 3 Jadran Dekani
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Krško 6 : 0 Rogaška
Koper 1 : 1 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903

LESTVICA
1 Gorica 13 31
2 Koper 13 31
3 Kalcer Radomlje 13 29
4 Krško 13 24
5 Vitanest Bilje 13 24
6 Nafta 1903 13 23
7 Fužinar Vzajemci 13 21
8 Krka 13 20
9 Drava Dakinda Ptuj 13 17
10 Jadran Dekani 13 13
11 Roltek Dob 12 12
12 Beltinci Klima Tratnjek 13 11
13 Brda 12 10
14 Koroška Dravograd 13 7
15 Rogaška 12 7
16 Brežice Terme Čatež 12 5

STRELCI
1. Lovre Čirjak 13
2. Žan Medved 9
Jaka Bizjak 9
4. Anže Pišek 8
Matej Potokar 8
Bede Amarachi Osuji 8
Sacha Varga 8
8. Nermin Haljeta 7
Etien Velikonja 7
Luka Volarič 7
11. Tadej Trdina 6
Erwin Tiganj 6
Geancarlo Costa Slaviero 6
14. Stjepan Oštrek 5
Matic Marcius 5
Nejc Pečnik 5
Luka Stepančič 5
18. Vedran Vinko 4
Mihael Rebernik 4
Filip Jauk 4

DELI NA