2. krog |  Beltinci, Športni park Beltinci |  04.08.2019 ob 17.30  | Prenos: Sportklub 1

Beltinci Klima Tratnjek

1 : 0

Nafta 1903

Sodniki: Glažar Roman (glavni sodnik), Friš Tadej (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev: 1500
Beltinci Klima Tratnjek
1 Domen Zver V
6 Alan Hočevar
7 Maksimiljan Zorman
9 Mitja Mauko
19 Ivo Balažic
20 Jan Kristl
21 Tadej Apatič K
22 Patrik Raduha
24 Marko Maučec
28 Luka Sočič
30 Vito Mörec


Rezervni igralci
13 Niko Serec V
5 Ivo Kuzma
8 Luka Pihler
11 Žiga Hartman
26 Jernej Tkalec
31 Patrik Žekš
77 Jovan Koprivica

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
18 Vedran Vinko K
21 Žiga Živko
27 Dániel Szökrönyös
33 Leon Šeruga
37 Mihael Rebernik
55 Leon Leuštek


Rezervni igralci
12 Bojan Cigut V
8 Dominik Drk
9 Jaka Bizjak
22 Gergő Bolla
25 Adam Zagorec
39 Zoltán Tóth
50 Tadej Pirtovšek

Trener
Radovan Karanović

Trener
Anže Stegne

Sodnik
Roman Glažar

Zadetki
Marko Maučec 1 : 0 19'

Dogodki
Mitja Mauko 24'
Vedran Vinko 38'
Menjava Tóth /  Malešević 46'
Menjava Kuzma /  Mauko 56'
Menjava Bizjak /  Pirtovšek 60'
Menjava Pihler /  Sočič 72'
Menjava Drk /  Szökrönyös 72'
Menjava Koprivica /  Kristl 77'
Dominik Drk 79'
Marko Maučec 80'

2. krog
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 Krka
Kalcer Radomlje 2 : 0 Brežice Terme Čatež
Koroška Dravograd 1 : 3 Gorica
Roltek Dob 3 : 3 Jadran Dekani
Vitanest Bilje 1 : 1 Fužinar Vzajemci
Krško 6 : 0 Rogaška
Koper 1 : 1 Brda
Beltinci Klima Tratnjek 1 : 0 Nafta 1903

LESTVICA
1 Koper 20 44
2 Gorica 20 41
3 Kalcer Radomlje 20 40
4 Nafta 1903 20 37
5 Fužinar Vzajemci 20 37
6 Krško 20 31
7 Krka 20 31
8 Vitanest Bilje 20 29
9 Roltek Dob 20 29
10 Jadran Dekani 20 24
11 Drava Dakinda Ptuj 20 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 20 20
13 Brda 20 19
14 Brežice Terme Čatež 20 16
15 Rogaška 20 14
16 Koroška Dravograd 20 10

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Edi Baša 10
6. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Peter Kogelnik 9
Matej Potokar 9
11. Bede Amarachi Osuji 8
Lamin Colley 8
Žan Nikolić 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
Luka Stepančič 8
17. Etien Velikonja 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Mateo Verunica 6
Geancarlo Costa Slaviero 6

DELI NA