1. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  27.07.2019 ob 17.00  | Prenos: Sportklub 1

Krka

2 : 2

Koper

Sodniki: Tkalčič Bojan (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 200
Krka
31 Ožbej Kisovec V
5 Marko Bedek
7 Jakob Judež
8 Marko Dušak K
9 Žiga Kastrevec
10 Luka Pavič
20 Marko Huč
23 Luka Kambič
24 Darko Hrka
28 Dohyun Kim
55 Matej Potokar


Rezervni igralci
22 Toni Šušković V
11 David Škrbec
18 Gal Schweiger
21 Žak Vranešič
27 Denis Dedić
33 Luka Jakopović
44 Luka Vešner Tičić

Koper
40 Igor Nenezić V
2 Goran Galešić
3 Darko Mišić
17 Ivica Guberac K
19 Stipe Vrdoljak
21 Žan Žužek
22 Dare Vršič
25 Edi Baša
28 Damir Hadžić
45 Denis Cerovec
55 Luka Badžim


Rezervni igralci
41 Primož Bužan V
15 Robi Gajšek
16 Stefan Andjelić
23 Željko Tomić
29 Ivan Borna Jelić Balta
30 Jaka Štromajer
52 Rene Šolaja

Trener
Zoran Zeljković

Trener
Miran Srebrnič

Sodnik
Bojan Tkalčič

Zadetki
Dare Vršič 0 : 1 7'
Rene Šolaja 0 : 2 49'
Dohyun Kim 1 : 2 57'
Luka Pavič 2 : 2 72'

Dogodki
Darko Mišić 40'
Menjava Šolaja /  Mišić 46'
Denis Cerovec 52'
Menjava Vešner Tičić /  Huč 68'
Menjava Gajšek /  Baša 70'
Menjava Tomić /  Vršič 73'
Darko Hrka 81'
Menjava Škrbec /  Kim 82'
Menjava Vranešič /  Potokar 91'

1. krog
Krka 2 : 2 Koper
Krško 3 : 3 Kalcer Radomlje
Rogaška 0 : 1 Vitanest Bilje
Fužinar Vzajemci 2 : 1 Roltek Dob
Jadran Dekani 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Gorica 4 : 1 Beltinci Klima Tratnjek
Nafta 1903 3 : 1 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Koroška Dravograd

LESTVICA
1 Koper 19 43
2 Gorica 19 41
3 Kalcer Radomlje 19 39
4 Fužinar Vzajemci 19 36
5 Nafta 1903 19 34
6 Krško 19 31
7 Vitanest Bilje 19 29
8 Krka 19 28
9 Roltek Dob 19 26
10 Jadran Dekani 19 24
11 Drava Dakinda Ptuj 19 21
12 Beltinci Klima Tratnjek 19 19
13 Brda 19 16
14 Brežice Terme Čatež 19 15
15 Rogaška 19 11
16 Koroška Dravograd 19 9

STRELCI
1. Žan Medved 14
Lovre Čirjak 14
3. Sacha Varga 13
Jaka Bizjak 13
5. Tadej Trdina 9
Anže Pišek 9
Nermin Haljeta 9
Matej Potokar 9
Edi Baša 9
10. Bede Amarachi Osuji 8
Peter Kogelnik 8
Lamin Colley 8
Luka Volarič 8
Kristijan Šipek 8
15. Luka Stepančič 7
Etien Velikonja 7
Žan Nikolić 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
19. Geancarlo Costa Slaviero 6
Mihael Rebernik 6

DELI NA