30. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  26.05.2019 ob 17.00

Rogaška

3 : 0

Jadran Dekani

Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Biškup Matej (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 250
Rogaška
23 Nejc Travnikar V
2 Jan Kodelič
4 Denis Šmigoc
6 Tilen Ahec
7 Mika Mario Rokavec
10 Ivan Firer K
18 Gašper Vouk
19 Tomaž Kidrič
20 Blaž Pobežin
21 Matija Biruš
22 Rok Romih


Rezervni igralci
12 Filip Lojen V
3 Denis Mraz
8 Gal Gajster
11 Alen Neskič
14 Aleš Grošič
15 Marko Krsnik
16 Siniša Antonić

Jadran Dekani
12 Sašo Bole V
4 Scott Vašl
5 Maks Milovanović
6 Husmir Beganović
7 Valon Salijaj
11 Matjaž Babič
14 Jakob Vitezica K
17 Adnan Ahmetović
18 Rok Požrl
19 Tadej Zonta
21 Eldin Hadžić


Rezervni igralci
1 Zoki Cvetković V
2 Luka Stepančič
3 David Vidaković
10 Žan Nikolić
13 Aleks Lazar
16 Deni Šop

Trener
Matej Polegek

Trener
Nedžad Okčić

Sodnik
Marko Lacković

Zadetki
Ivan Firer (11m) 1 : 0 36'
Alen Neskič 2 : 0 67'
Ivan Firer (11m) 3 : 0 84'

Dogodki
Ivan Firer 15'
Jan Kodelič 40'
Menjava Neskič /  Vouk 46'
Menjava Grošič /  Pobežin 46'
Menjava Stepančič /  Babič 70'
Menjava Nikolić /  Vitezica 70'
Menjava Lazar /  Salijaj 78'
Menjava Gajster /  Biruš 84'
Maks Milovanović 84'

30. krog
Vitanest Bilje 3 : 1 Brda
Brežice Terme Čatež 5 : 0 Beltinci
Fužinar Vzajemci 2 : 0 Drava Dakinda Ptuj
AŠK Bravo 3 : 0 Ankaran Hrvatini
CherryBox24 Tabor Sežana 0 : 2 Krka
Nafta 1903 5 : 0 Ilirija 1911
Roltek Dob 3 : 3 Kalcer Radomlje
Rogaška 3 : 0 Jadran Dekani

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA