29. krog |  Novo mesto, Stadion Portoval Novo mesto |  18.05.2019 ob 16.00

Krka

1 : 3

Nafta 1903

Sodniki: Matković Aleksandar (glavni sodnik), Kordež Grega (1. pomoč), Horvat Denis (2. pomoč)
Delegat: Žunič Ivan
Št. gledalcev: 100
Krka
1 Darko Marjanović K V
5 Marko Bedek
8 Domen Žur
9 Žiga Kastrevec
10 Luka Pavič
18 Bruno Marotti
19 Miha Vidmar
23 Luka Kambič
24 Darko Hrka
28 Dohyun Kim
44 Jan Novak


Rezervni igralci
31 Ožbej Kisovec V
7 Jakob Judež
11 Ognjen Bubnjević
14 Luka Redek
16 Gregor Dorniž
27 Denis Dedić

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
8 Bence Grabant
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič K
19 Igor Prahić
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
24 Vedran Vinko


Rezervni igralci
22 Jurica Valentić V
9 Jaka Bizjak
17 Damir Zeljko
23 Arpad Vaš
25 Adam Zagorec
55 Leon Leuštek
92 Balázs Zsolt

Trener
Borivoje Lučić

Trener
Anže Stegne

Sodnik
Aleksandar Matković

Zadetki
Alen Ploj 0 : 1 33'
Stjepan Oštrek 0 : 2 45'
Jaka Bizjak 0 : 3 81'
Luka Pavič 1 : 3 83'

Dogodki
Luka Kambič 31'
Miha Vidmar 43'
Menjava Judež /  Vidmar 46'
Jan Novak 54'
Menjava Bizjak /  Oštrek 61'
Menjava Zagorec /  Grabant 61'
Menjava Dedić /  Hrka 64'
Menjava Bubnjević /  Žur 69'
Menjava Zeljko /  Malešević 79'
Dohyun Kim 84'

29. krog
Ankaran Hrvatini 0 : 4 CherryBox24 Tabor Sežana
Drava Dakinda Ptuj 0 : 1 AŠK Bravo
Beltinci 1 : 3 Fužinar Vzajemci
Brda 0 : 0 Brežice Terme Čatež
Jadran Dekani 0 : 3 Vitanest Bilje
Kalcer Radomlje 3 : 1 Rogaška
Ilirija 1911 2 : 0 Roltek Dob
Krka 1 : 3 Nafta 1903

LESTVICA
1 AŠK Bravo 29 66
2 CherryBox24 Tabor Sežana 29 63
3 Kalcer Radomlje 29 58
4 Krka 29 51
5 Nafta 1903 29 47
6 Drava Dakinda Ptuj 29 45
7 Fužinar Vzajemci 29 45
8 Roltek Dob 29 39
9 Vitanest Bilje 29 33
10 Beltinci 29 31
11 Rogaška 29 31
12 Brda 29 29
13 Jadran Dekani 29 28
14 Ilirija 1911 29 26
15 Brežice Terme Čatež 29 23
16 Ankaran Hrvatini 29 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 33
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
4. Žan Nikolić 16
5. Jaka Bizjak 14
6. Luka Cerar 12
7. Matic Marcius 11
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
Kehinde Mathias Oyewusi 11
10. Dohyun Kim 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
14. Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
18. Gaber Petric 8
Mitja Križan 8
Matej Potokar 8

DELI NA