28. krog |  Rogaška Slatina, Športni center Rogaška Slatina |  15.05.2019 ob 17.00

Rogaška

3 : 0

Ilirija 1911

Sodniki: Borošak Alen (glavni sodnik), Burjan Aleksander (1. pomoč), Šprah Robert (2. pomoč)
Delegat: Anželj Damjan
Št. gledalcev: 150
Rogaška
12 Filip Lojen V
4 Denis Šmigoc
5 Goran Čuček
6 Tilen Ahec
7 Mika Mario Rokavec
8 Emil Hustić
11 Alen Neskič
14 Aleš Grošič K
16 Siniša Antonić
20 Uroš Krivec
21 Matija Biruš


Rezervni igralci
23 Andraž Kobilšek V
3 Denis Mraz
10 Ivan Firer
15 Marko Krsnik
17 Marko Šlogar
19 Gašper Vouk
22 Rok Romih

Ilirija 1911
1 Jan Kosanec V
5 Tadej Rems K
6 Aldin Čufurovič
8 Dominik Mihaljević
9 Erwin Tiganj
10 Jaka Corn
13 Domen Potočnik
14 Matevž Turkuš
16 Miha Dobnikar
17 Kristjan Sredojević
21 Blaž Poljanec


Rezervni igralci
12 Gašper Tratnik V
2 Nejc Strajnar
3 Moris Nusuev
7 Lan Žibert
11 Nermin Haljeta
19 Žiga Ovsenek
20 Danijel Jurišić

Trener
Matej Polegek

Trener
Krištof Kastelec

Sodnik
Alen Borošak

Zadetki
Alen Neskič 1 : 0 31'
Alen Neskič 2 : 0 61'
Alen Neskič 3 : 0 87'

Dogodki
Aleš Grošič 22'
Matevž Turkuš 36'
Domen Potočnik 51'
Uroš Krivec 51'
Kristjan Sredojević 56'
Menjava Haljeta /  Corn 64'
Menjava Žibert /  Sredojević 69'
Menjava Jurišić /  Tiganj 79'
Menjava Firer /  Hustić 79'
Menjava Romih /  Krivec 84'
Menjava Krsnik /  Neskič 89'

28. krog
CherryBox24 Tabor Sežana 2 : 1 Nafta 1903
Roltek Dob 2 : 4 Krka
Rogaška 3 : 0 Ilirija 1911
Vitanest Bilje 5 : 2 Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež 1 : 1 Jadran Dekani
Fužinar Vzajemci 0 : 0 Brda
AŠK Bravo 3 : 1 Beltinci
Ankaran Hrvatini 0 : 3 Drava Dakinda Ptuj

LESTVICA
1 AŠK Bravo 29 66
2 CherryBox24 Tabor Sežana 29 63
3 Kalcer Radomlje 29 58
4 Krka 29 51
5 Nafta 1903 29 47
6 Drava Dakinda Ptuj 29 45
7 Fužinar Vzajemci 29 45
8 Roltek Dob 29 39
9 Vitanest Bilje 29 33
10 Beltinci 29 31
11 Rogaška 29 31
12 Brda 29 29
13 Jadran Dekani 29 28
14 Ilirija 1911 29 26
15 Brežice Terme Čatež 29 23
16 Ankaran Hrvatini 29 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 33
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
4. Žan Nikolić 16
5. Jaka Bizjak 14
6. Luka Cerar 12
7. Matic Marcius 11
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
Kehinde Mathias Oyewusi 11
10. Dohyun Kim 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
14. Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
18. Gaber Petric 8
Mitja Križan 8
Matej Potokar 8

DELI NA