24. krog |  Brežice, Stadion Brežice |  20.04.2019 ob 15.30  | Prenos: Sportklub 1

Brežice Terme Čatež

0 : 1

Nafta 1903

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Habibović Adis (1. pomoč), Gornik Nejc (2. pomoč)
Delegat: Vozlič Vinko
Št. gledalcev: 250
Brežice Terme Čatež
30 Anej Mrežar V
2 Petar Turković
4 Matija Soldo
7 Mirko Kramarić
9 Luka Duvnjak
10 Luka Filip
11 Toni Vidović
22 David Božič
25 Marko Felja K
39 Saša Domić
55 Jure Babnik


Rezervni igralci
77 Jan Račič V
8 Matija Komljenović
14 Robert Drugovič
18 Žiga Ribič
19 Vinko Brumen
21 Marko Zubak
23 Matic Predanič

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
2 Rok Pirtovšek
3 Leon Šeruga
8 Bence Grabant
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
13 Marko Malešević
14 Mitja Novinič K
19 Igor Prahić
21 Žiga Živko
33 Dino Cvrtila


Rezervni igralci
22 Jurica Valentić V
9 Jaka Bizjak
17 Damir Zeljko
23 Arpad Vaš
25 Adam Zagorec
27 Péter Grabant
92 Balázs Zsolt

Trener
Darko Karapetrović

Trener

Sodnik
Asmir Sagrković

Zadetki
Alen Ploj 0 : 1 85'

Dogodki
Stjepan Oštrek 25'
Marko Felja 37'
Menjava Bizjak /  Cvrtila 62'
Menjava Vaš /  Grabant 62'
Menjava Predanič /  Filip 69'
Žiga Živko 72'
Menjava Brumen /  Kramarić 73'
Menjava Zeljko /  Malešević 78'
Menjava Zubak /  Soldo 83'
Arpad Vaš 84'

24. krog
Ankaran Hrvatini 0 : 1 Kalcer Radomlje
Brežice Terme Čatež 0 : 1 Nafta 1903
AŠK Bravo 2 : 0 Ilirija 1911
Drava Dakinda Ptuj 0 : 0 Jadran Dekani
Beltinci 0 : 1 Brda
Fužinar Vzajemci 2 : 2 Krka
CherryBox24 Tabor Sežana 0 : 0 Rogaška
Vitanest Bilje 2 : 1 Roltek Dob

LESTVICA
1 AŠK Bravo 24 54
2 CherryBox24 Tabor Sežana 24 50
3 Kalcer Radomlje 24 46
4 Krka 24 39
5 Nafta 1903 24 39
6 Roltek Dob 24 37
7 Drava Dakinda Ptuj 24 35
8 Fužinar Vzajemci 24 35
9 Beltinci 24 28
10 Rogaška 24 27
11 Brda 24 26
12 Vitanest Bilje 24 25
13 Jadran Dekani 24 24
14 Ankaran Hrvatini 24 24
15 Ilirija 1911 24 22
16 Brežice Terme Čatež 24 18

STRELCI
1. Anel Hajrić 27
2. Papa Ibou Kebe 19
3. Mustafa Nukić 15
4. Jaka Bizjak 13
5. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
Žan Nikolić 11
7. Luka Cerar 10
Žan Medved 10
Matic Marcius 10
Miha Kostanjšek 10
11. Denis Petrovič 8
Vedran Vinko 8
13. Gaber Petric 7
Kehinde Mathias Oyewusi 7
Nejc Doplihar 7
Nermin Haljeta 7
Matej Potokar 7
Ranko Moravac 7
Leon Sever 7
Sacha Varga 7

DELI NA