23. krog |  Lendava, Športni park Lendava |  13.04.2019 ob 16.30

Nafta 1903

0 : 3

Fužinar Vzajemci

Sodniki: Šabanagić Denis (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč)
Delegat: Tkalčič Silvester
Št. gledalcev: 250
Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
3 Leon Šeruga
9 Jaka Bizjak
11 Alen Ploj
14 Mitja Novinič K
17 Damir Zeljko
19 Igor Prahić
20 Roland Paku
24 Vedran Vinko
33 Dino Cvrtila
92 Balázs Zsolt


Rezervni igralci
22 Jurica Valentić V
8 Bence Grabant
10 Stjepan Oštrek
13 Marko Malešević
23 Arpad Vaš
25 Adam Zagorec
27 Péter Grabant

Fužinar Vzajemci
88 Uroš Poljanec V
5 Nejc Rober
6 Dominik Ivkič
9 Ranko Moravac
10 Nik Fasvald
11 Edi Horvat
19 Denis Halilović K
21 Kan Kovač
22 Dem Pljava
32 Urban Knez
99 Nemanja Gajić


Rezervni igralci
1 Tilen Marčič V
7 Timotej Dodlek
17 Nejc Plaznik
18 Matic Pipuš

Trener
Franc ml. Fridl

Trener
Domen Fasvald

Sodnik
Denis Šabanagić

Zadetki
Edi Horvat 0 : 1 10'
Nik Fasvald 0 : 2 86'
Edi Horvat 0 : 3 93'

Dogodki
Nejc Rober 22'
Menjava Plaznik /  Rober 26'
Ranko Moravac 31'
Jaka Bizjak 36'
Roland Paku 42'
Menjava Vaš /  Zsolt 46'
Menjava Dodlek /  Kovač 64'
Menjava Oštrek  /  Zeljko 64'
Menjava Grabant /  Novinič 73'
Dino Cvrtila 77'
Edi Horvat 78'
Menjava Pipuš /  Pljava 81'
Vedran Vinko 85'

23. krog
Kalcer Radomlje 3 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Ilirija 1911 4 : 0 Ankaran Hrvatini
Krka 1 : 2 AŠK Bravo
Nafta 1903 0 : 3 Fužinar Vzajemci
Roltek Dob 3 : 0 Brežice Terme Čatež
Rogaška 3 : 2 Vitanest Bilje
Jadran Dekani 3 : 2 Beltinci
Brda 1 : 1 CherryBox24 Tabor Sežana

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA