20. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  23.03.2019 ob 14.00  | Prenos: Sportklub 1

Drava Dakinda Ptuj

2 : 0

Nafta 1903

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 170
Drava Dakinda Ptuj
32 Žan Hrastnik V
4 Mateo Branilović
5 Nemanya Ivanov
6 Matevž Kukovec
7 Marko Marciuš
9 Rok Zorko
10 Anton Rogina K
23 Mitja Rešek
27 Timotej Mate
44 Tin Martić
88 Jasmin Dedić


Rezervni igralci
19 Tibor Cajnko V
11 Niko Vajda
15 Matej Šošterič
20 Žiga Goljat
21 Jaka Vajda
24 Miha Pšajd
25 Leon Martinčević

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
5 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
14 Mitja Novinič K
17 Damir Zeljko
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
24 Vedran Vinko
33 Dino Cvrtila


Rezervni igralci
22 Jurica Valentić V
3 Leon Šeruga
8 Bence Grabant
13 Marko Malešević
23 Arpad Vaš
25 Adam Zagorec
55 Leon Leuštek

Trener
Nikola Jaroš

Trener
Franc ml. Fridl

Sodnik
Mitja Žganec

Zadetki
Nemanya Ivanov 1 : 0 23'
Matevž Kukovec 2 : 0 40'

Dogodki
Marko Marciuš 44'
Nemanya Ivanov 50'
Jaka Bizjak 51'
Menjava Vaš /  Ploj 58'
Menjava Grabant /  Zeljko 58'
Arpad Vaš 64'
Mateo Branilović 72'
Mitja Rešek 84'
Menjava Martinčević /  Kukovec 86'
Roland Paku 88'
Menjava Vajda /  Branilović 91'
Menjava Goljat /  Zorko 92'

20. krog
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Nafta 1903
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Vitanest Bilje
Ankaran Hrvatini 0 : 1 Roltek Dob
Jadran Dekani 2 : 2 Kalcer Radomlje
Beltinci 0 : 0 Krka
Brda 5 : 0 Ilirija 1911
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Brežice Terme Čatež
AŠK Bravo  :  Rogaška

LESTVICA
1 CherryBox24 Tabor Sežana 20 42
2 Kalcer Radomlje 20 40
3 AŠK Bravo 19 39
4 Drava Dakinda Ptuj 20 34
5 Roltek Dob 20 34
6 Nafta 1903 20 33
7 Krka 20 32
8 Fužinar Vzajemci 20 25
9 Ankaran Hrvatini 20 24
10 Rogaška 19 22
11 Beltinci 20 22
12 Vitanest Bilje 20 21
13 Jadran Dekani 20 19
14 Brda 20 18
15 Brežice Terme Čatež 20 16
16 Ilirija 1911 20 16

STRELCI
1. Anel Hajrić 24
2. Papa Ibou Kebe 18
3. Jaka Bizjak 12
4. Mustafa Nukić 11
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
6. Žan Medved 10
Žan Nikolić 10
Miha Kostanjšek 10
9. Luka Cerar 9
10. Jernej Trstenjak 7
Matic Marcius 7
Gaber Petric 7
Sacha Varga 7
14. Nermin Haljeta 6
Matej Potokar 6
Ovbokha Agboyi 6
Dohyun Kim 6
Marko Roginić 6
Denis Petrovič 6
Vedran Vinko 6

DELI NA