20. krog |  Drava Ptuj, Mestni stadion Ptuj |  23.03.2019 ob 14.00  | Prenos: Sportklub 1

Drava Dakinda Ptuj

2 : 0

Nafta 1903

Sodniki: Žganec Mitja (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč)
Delegat: Močnik Vlado
Št. gledalcev: 170
Drava Dakinda Ptuj
32 Žan Hrastnik V
4 Mateo Branilović
5 Nemanya Ivanov
6 Matevž Kukovec
7 Marko Marciuš
9 Rok Zorko
10 Anton Rogina K
23 Mitja Rešek
27 Timotej Mate
44 Tin Martić
88 Jasmin Dedić


Rezervni igralci
19 Tibor Cajnko V
11 Niko Vajda
15 Matej Šošterič
20 Žiga Goljat
21 Jaka Vajda
24 Miha Pšajd
25 Leon Martinčević

Nafta 1903
1 Florijan Raduha V
5 Rok Pirtovšek
9 Jaka Bizjak
10 Stjepan Oštrek
11 Alen Ploj
14 Mitja Novinič K
17 Damir Zeljko
20 Roland Paku
21 Žiga Živko
24 Vedran Vinko
33 Dino Cvrtila


Rezervni igralci
22 Jurica Valentić V
3 Leon Šeruga
8 Bence Grabant
13 Marko Malešević
23 Arpad Vaš
25 Adam Zagorec
55 Leon Leuštek

Trener
Nikola Jaroš

Trener
Franc ml. Fridl

Sodnik
Mitja Žganec

Zadetki
Nemanya Ivanov 1 : 0 23'
Matevž Kukovec 2 : 0 40'

Dogodki
Marko Marciuš 44'
Nemanya Ivanov 50'
Jaka Bizjak 51'
Menjava Vaš /  Ploj 58'
Menjava Grabant /  Zeljko 58'
Arpad Vaš 64'
Mateo Branilović 72'
Mitja Rešek 84'
Menjava Martinčević /  Kukovec 86'
Roland Paku 88'
Menjava Vajda /  Branilović 91'
Menjava Goljat /  Zorko 92'

20. krog
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Nafta 1903
Fužinar Vzajemci 0 : 2 Vitanest Bilje
Ankaran Hrvatini 0 : 1 Roltek Dob
Jadran Dekani 2 : 2 Kalcer Radomlje
Beltinci 0 : 0 Krka
Brda 5 : 0 Ilirija 1911
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Brežice Terme Čatež
AŠK Bravo 3 : 0 Rogaška

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Kehinde Mathias Oyewusi 12
Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Žan Medved 10
Dohyun Kim 10
Miha Kostanjšek 10
Matej Potokar 10
Denis Petrovič 10
15. Alen Neskič 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
Vedran Vinko 9
Alen Ploj 9
20. Mitja Križan 8

DELI NA