19. krog |  Bilje, Igrišče Bilje, V Dolinci |  16.03.2019 ob 13.00  | Prenos: Stream nzs.si

Vitanest Bilje

0 : 2

AŠK Bravo

Sodniki: Halilović Denis (glavni sodnik), Mijatović Veljko (1. pomoč), Radusinović Davorin (2. pomoč)
Delegat: Fatur Branko
Št. gledalcev: 120
Vitanest Bilje
1 Jure Lipičar V
4 Matija Pušnar
6 Matic Ferjančič
9 Tilen Nagode
11 Matej Žižmond
14 Tine Koron
16 Jan Pečenko
21 Miha Devetak
22 Geancarlo Costa Slaviero
24 Luka Žižmond K
40 Leonardo Vencato Gomes Pires


Rezervni igralci
12 Jan Zagomilšek V
8 Luka Bragato
17 Luka Tragin
26 Miha Sirk
32 Gašper Simčič Zuljan
35 Matjaž Janežič
55 David Puhalić

AŠK Bravo
1 Igor Vekić V
2 Jaka Ihbeisheh
3 Jurij Španja
4 David Brekalo
5 Darko Zec
6 Luka Žinko
7 Mustafa Nukić
8 Ovbokha Agboyi K
9 Mitja Križan
10 Marko Dabro
11 Andraž Kirm


Rezervni igralci
12 Gal Lubej Fink V
13 Anis Jašaragič
14 Aleksander Palamar
15 Domen Jugovar
16 Milan Đajič
17 Lan Piskule
18 Tadej Žagar - Knez

Trener
Sandi Valentinčič

Trener
Dejan Grabić

Sodnik
Denis Halilović

Zadetki
Mustafa Nukić 0 : 1 62'
Darko Zec 0 : 2 74'

Dogodki
Jurij Španja 58'
Menjava Đajič /  Dabro 61'
Menjava Bragato /  Koron 71'
Menjava Tragin /  Pečenko 76'
Menjava Sirk /  Devetak 82'
Menjava Jugovar /  Nukić 86'
Menjava Jašaragič /  Kirm 90'

19. krog
Vitanest Bilje 0 : 2 AŠK Bravo
Kalcer Radomlje 0 : 3 CherryBox24 Tabor Sežana
Ilirija 1911 1 : 1 Jadran Dekani
Krka 2 : 2 Brda
Roltek Dob 0 : 1 Drava Dakinda Ptuj
Rogaška 1 : 1 Ankaran Hrvatini
Brežice Terme Čatež 1 : 0 Fužinar Vzajemci
Nafta 1903 4 : 0 Beltinci

LESTVICA
1 AŠK Bravo 30 69
2 CherryBox24 Tabor Sežana 30 63
3 Kalcer Radomlje 30 59
4 Krka 30 54
5 Nafta 1903 30 50
6 Fužinar Vzajemci 30 48
7 Drava Dakinda Ptuj 30 45
8 Roltek Dob 30 40
9 Vitanest Bilje 30 36
10 Rogaška 30 34
11 Beltinci 30 31
12 Brda 30 29
13 Jadran Dekani 30 28
14 Brežice Terme Čatež 30 26
15 Ilirija 1911 30 26
16 Ankaran Hrvatini 30 22

STRELCI
1. Anel Hajrić 35
2. Papa Ibou Kebe 24
3. Mustafa Nukić 17
Jaka Bizjak 17
5. Žan Nikolić 16
6. Luka Cerar 12
Matic Marcius 12
Kehinde Mathias Oyewusi 12
9. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
10. Dohyun Kim 10
Matej Potokar 10
Žan Medved 10
Denis Petrovič 10
Miha Kostanjšek 10
15. Alen Neskič 9
Alen Ploj 9
Vedran Vinko 9
Ranko Moravac 9
Edi Horvat 9
20. Gaber Petric 8

DELI NA