16. krog |  Vipolže, Športni park Vipolže |  18.11.2018 ob 14.00

Brda

1 : 0

Rogaška

Sodniki: Kondić Božo (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Vojska Matej (2. pomoč)
Delegat: Tivold Štefan
Št. gledalcev: 70
Brda
12 Matija Radikon V
5 Matija Kompara
8 Jani Rijavec
9 Sacha Varga
10 Matic Marcius
13 Denis Jazbar K
17 Jakob Kodermac
18 Darius Daniel Jalinous
19 Maxi Leon Žižek
21 Jure Bužinel
24 Žan Florjanc


Rezervni igralci
1 Matej Mavrič V
2 Grega Debenjak
7 Jan Štrukelj
14 Črt Jevšnik
20 Anže Kuraj

Rogaška
12 Filip Lojen V
2 Aleksander Močić
4 Denis Šmigoc
5 Goran Čuček
9 Matija Biruš
11 Alen Neskič
13 Marko Žerak
14 Aleš Grošič K
17 Tim Golob
19 Ivan Firer
22 Rok Romih


Rezervni igralci
23 Andraž Kobilšek V
6 Tilen Ahec
8 Emil Hustić
15 Rok Zdovc
16 Siniša Antonić
18 Urban Jančič
21 David Firšt

Trener
Tomaž Lulik

Trener
Ibrahim Neskić

Sodnik
Božo Kondić

Zadetki
Matic Marcius 1 : 0 15'

Dogodki
Jani Rijavec 14'
Aleš Grošič 28'
Tim Golob 37'
Menjava Firšt /  Firer 46'
Denis Jazbar 48'
Marko Žerak 58'
Menjava Antonić /  Romih 66'
Menjava Štrukelj /  Bužinel 67'
Menjava Hustić /  Grošič 74'
Menjava Kuraj /  Rijavec 81'
Matej Mavrič 81'
Denis Šmigoc 81'
Žan Florjanc 92'

16. krog
Ankaran Hrvatini 0 : 3 Fužinar Vzajemci
Drava Dakinda Ptuj 2 : 0 Brežice Terme Čatež
Jadran Dekani 3 : 3 Roltek Dob
Kalcer Radomlje 0 : 2 Nafta 1903
Ilirija 1911 1 : 2 Krka
CherryBox24 Tabor Sežana 3 : 0 AŠK Bravo
Beltinci 0 : 1 Vitanest Bilje
Brda 1 : 0 Rogaška

LESTVICA
1 AŠK Bravo 23 51
2 CherryBox24 Tabor Sežana 23 49
3 Kalcer Radomlje 23 43
4 Krka 23 38
5 Roltek Dob 23 37
6 Nafta 1903 23 36
7 Drava Dakinda Ptuj 23 34
8 Fužinar Vzajemci 23 34
9 Beltinci 23 28
10 Rogaška 23 26
11 Ankaran Hrvatini 23 24
12 Brda 23 23
13 Jadran Dekani 23 23
14 Ilirija 1911 23 22
15 Vitanest Bilje 23 22
16 Brežice Terme Čatež 23 18

STRELCI
1. Anel Hajrić 26
2. Papa Ibou Kebe 19
3. Mustafa Nukić 14
4. Jaka Bizjak 13
5. Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
Žan Nikolić 11
7. Luka Cerar 10
Žan Medved 10
Miha Kostanjšek 10
10. Matic Marcius 9
11. Denis Petrovič 8
Vedran Vinko 8
13. Nermin Haljeta 7
Leon Sever 7
Gaber Petric 7
Nejc Doplihar 7
Matej Potokar 7
Sacha Varga 7
Jernej Trstenjak 7
20. Ovbokha Agboyi 6

DELI NA