4. krog |  Ravne, Mestni stadion Ravne na Koroškem |  25.08.2018 ob 17.00

Fužinar Vzajemci

4 : 0

Brežice Terme Čatež

Sodniki: Kos Blaž (glavni sodnik), Pospeh Tomislav (1. pomoč), Salkić Alen (2. pomoč)
Delegat: Novarlič Zoran
Št. gledalcev: 150
Fužinar Vzajemci
13 Tilen Marčič V
5 Nejc Rober
6 Mika Mario Rokavec
9 Yuto Sasaki
10 Denis Halilović K
15 Nemanja Gajić
17 Žan Medved
22 Dem Pljava
27 Tilen Kobold
45 Dejan Kukić
62 Andraž Paradiž


Rezervni igralci
1 Andraž Kolar V
8 Herolind Cikaqi
23 Nik Fasvald
32 Urban Knez
37 Kan Kovač
44 Matic Pipuš

Brežice Terme Čatež
30 Nejc Travnikar V
6 Luka Čagalj
7 Mirko Kramarić
8 Žiga Jurečič
9 Edi Horvat
10 Marko Jakolić
11 Dejan Urbanč K
13 Hyun Jin Lee
17 Mateo Panadić
21 Anže Kodelič
55 Jure Babnik


Rezervni igralci
77 Jan Račič V
3 Klaudio Lokar
5 Edin Selimovič
14 Robert Drugovič
20 Mihael Mirt
22 David Božič
93 Petar Turković

Trener

Trener
Iztok Kapušin

Sodnik
Blaž Kos

Zadetki
Mika Mario Rokavec (11m) 1 : 0 9'
Žan Medved 2 : 0 20'
Denis Halilović 3 : 0 52'
Mika Mario Rokavec 4 : 0 59'

Dogodki
Menjava Mirt /  Urbanč 29'
Menjava Turković /  Horvat 29'
Mika Mario Rokavec 47'
Menjava Fasvald /  Sasaki 58'
Menjava Cikaqi /  Rokavec 64'
Menjava Knez /  Rober 69'
Menjava Drugovič /  Lee 73'
Denis Halilović 77'
Dejan Kukić 77'
Petar Turković 81'

4. krog
CherryBox24 Tabor Sežana 1 : 0 Kalcer Radomlje
Drava Dakinda Ptuj 1 : 2 Roltek Dob
Ankaran Hrvatini 1 : 1 Rogaška
Fužinar Vzajemci 4 : 0 Brežice Terme Čatež
Brda 1 : 1 Krka
Beltinci 2 : 4 Nafta 1903
Jadran Dekani 3 : 1 Ilirija 1911
AŠK Bravo 6 : 0 Vitanest Bilje

LESTVICA
1 AŠK Bravo 24 54
2 CherryBox24 Tabor Sežana 24 50
3 Kalcer Radomlje 24 46
4 Krka 24 39
5 Nafta 1903 24 39
6 Roltek Dob 24 37
7 Drava Dakinda Ptuj 24 35
8 Fužinar Vzajemci 24 35
9 Beltinci 24 28
10 Rogaška 24 27
11 Brda 24 26
12 Vitanest Bilje 24 25
13 Jadran Dekani 24 24
14 Ankaran Hrvatini 24 24
15 Ilirija 1911 24 22
16 Brežice Terme Čatež 24 18

STRELCI
1. Anel Hajrić 27
2. Papa Ibou Kebe 19
3. Mustafa Nukić 15
4. Jaka Bizjak 13
5. Žan Nikolić 11
Matthias Olubori Ayodluwa Fanimo 11
7. Miha Kostanjšek 10
Luka Cerar 10
Matic Marcius 10
Žan Medved 10
11. Vedran Vinko 8
Denis Petrovič 8
13. Jernej Trstenjak 7
Nejc Doplihar 7
Ranko Moravac 7
Nermin Haljeta 7
Matej Potokar 7
Leon Sever 7
Gaber Petric 7
Sacha Varga 7

DELI NA