Datum od
Datum do

30.08.2021 | A
Reprezentanca pričela s pripravami
Slovenska nogometna reprezentanca se je v nedeljo zbrala na Brdu pri Kranju, kjer je pričela s pripravami na prihajajoče septembrske kvalifikacijske tekme s Slovaško, Malto in Hrvaško.
29.08.2021 | Prva liga Telemach
Olimpija z drugo zaporedno zmago
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 7. krogu Prve lige Telemach premagali Aluminij s 3:1 (2:0).
29.08.2021 | 2. SNL
Rudar premagal Nafto, Triglav podaljšal serijo
Rudar je bil na krilih Briana Saramage boljši od Nafte, Triglav pa je niz brez oddane točke podaljšal tudi v spopadu z Dekančani. Četrtič zapored je slavila tudi Gorica, tokrat je ugnala Ilirijo, prvič pa so se veselili Krčani.
Štirje goli v mreži Mure
Nogometaši Domžal so v 7. krogu Prve lige Telemach premagali Muro s 4:1 (2:1).
28.08.2021 | Prva liga Telemach
Bravo nadaljuje niz neporaženosti
Nogometaši Maribora in Brava so se v 7. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0).
Koprčani vztrajajo na vrhu
Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 7. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kopru z 0:1 (0:0).
27.08.2021 | Prva liga Telemach
Radomljani poraženi v Celju
Nogometaši Celja so v 7. krogu Prve lige Telemach premagali Kalcer Radomlje z 2:0 (1:0).
Pred tekmo: Olimpija - Aluminij
Zadnjo tekmo pred reprezentančnim premorom bodo odigrali nogometaši Olimpije in Aluminija. Zmaji so med tednom prekinili serijo porazov, Kidričani pa še iščejo pot do prve zmage sezone.
Pred tekmo: Domžale - Mura
Mura je po porazu v Gradcu dobila nasprotnike v UEFA Evropski konferenčni ligi, črno-beli pa pred reprezentančnim premorom gostujejo v Domžalah. Rumeni so med tednom izgubili z Olimpijo, bodo v nedeljo zacelili rane?
27.08.2021 | Mednarodna tekmovanja
Mura dobila nasprotnike v skupinskem delu tekmovanja
Mura bo prvič v svoji zgodovini igrala tekme skupinskega dela enega od tekmovanj Evropske nogometne zveze. Slovenski prvak je z današnjim žrebom dobil nasprotnike v novoustanovljeni UEFA Evropski konferenčni ligi.
Pred tekmo: Maribor - Bravo
Sobotni večer bo zaznamoval dvoboj vrha lestvice. Kdo bo boljši?
Pred tekmo: Tabor - Koper
Tabor gosti vodilno ekipo lige. Bo Koper podaljšal zmagoviti niz?
Pred tekmo: Celje - Radomlje
Prvi obračun sedmega kroga Prve lige Telemach se bo odvil v Celju. Lahko radomeljski novinec preseneti razočarane domačine?
Dres Aluminija oblekel stari znanec
Armin Đerlek se je vrnil v "šumo". Srbski vezist, ki je v rdečem dresu igral že spomladi, bo do konca sezone posojen s strani turškega Sivassporja.
26.08.2021 | Mednarodna tekmovanja
Mura bo igrala v konferenčni liginčni ligi
Slovenski državni prvaki, nogometaši Mure, bodo jeseni igrali skupinskem delu UEFA Evropske konferenčne lige. V povratni tekmi zadnjega kroga kvalifikacij za UEFA Evropsko ligo so še drugič morali priznati premoč graškemu Sturmu, tokrat so v gosteh izgubili z 0:2.
26.08.2021 | Ženski pokal
Pokalni četrtek dal štiri polfinalistke
V Bratoncih smo videli ponovitev lanskega finala in vnovično zmago ljubljanske Olimpije. Gostje so si pot do zmage utrle že v 6. minuti, ko je s pravim evrogolom s prostega strela navdušila Evelina Kos. Odgovor domačink je bil izvrsten – kapetanka Špela Kolbl je poravnala rezultat v 10. minuti. A to je bil šele uvod, v nadaljevanju so prednjačile gostje, ki so do konca prvega polčasa dosegle še tri gole
26.08.2021 | Prva liga Telemach
Iz Domžal v Kranj
Dohyun Kim ni več član domžalskega. Južni Korejec tudi po sporazumni prekinitvi pogodbe ostaja v Sloveniji, v prihodnje bo igral v dresu kranjskega Triglava.
26.08.2021 | WU17
Z dobro popotnico v septembrske kvalifikacije
Dekliška kadetska reprezentanca je gostovanje v Bosni in Hercegovini sklenila še z drugo zmago. Tokrat so varovanke selektorice Tine Kelenberger slavile zmago s 4:1. Gole za Slovenijo so dosegle Vita Dodič (2), Zara Kramžar in Noelle Vilčnik.
25.08.2021 | Mednarodna tekmovanja
Mura v Gradcu napada preobrat
Pričelo se je odlično, s hitrim zadetkom Žige Škofleka, zaključilo se je slabše. Mura je v drugem polčasu prejela dva zadetka, črno-beli pa bodo na povratni tekmi v Gradcu lovili precejšen zaostanek. Kljub temu iz vrst slovenskega prvaka prihaja sporočilo, da se še niso predali.
25.08.2021 | Prva liga Telemach
Slavje Olimpije v Domžalah
Nogometaši Domžal so v zaostali tekmi 1. kroga Prve lige Telemach izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 0:2 (0:1).