Datum od
Datum do

08.09.2021 | A
Poraz v Splitu
Reprezentanca Slovenije se iz Splita vrača brez točk in s tremi prejetimi zadetki. Hrvati so pred domačimi gledalci maščevali poraz v Stožicah, četa Matjaža Keka pa ostaja pri sedmih točkah.
08.09.2021 | Ženska A
Prašnikar, Zver in Predanič v polno
Teden sta obeležila tudi dva slovenska derbija: v Nemčiji sta si nasproti stali Sara Agrež in Adrijana Mori, v Italiji pa Kaja Eržen in Nina Kajzba. Po poškodbi s treningi začenja Timea Rojnik.
07.09.2021 | U19
Z odličnim zaključkom izničili prednost Francije in iztržili remi
Mladinska reprezentanca Slovenije je močan mednarodni prijateljski turnir na domačih tleh sklenila neporažena. Slovenci, ki so v prejšnjem tednu premagali Severno Makedonijo in Rusijo, so v dvoboju s Francijo z zadetkoma Strajnarja in Marsetiča nadoknadili zaostanek dveh golov.
07.09.2021 | A
Slovenija danes s Hrvaško v Splitu
Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 v Splitu igrala proti Hrvaški, kar bo njena šesta tekma v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2022. Slovenci so na prvi medsebojni tekmi Hrvate z golom Sandija Lovrića premagali z 1:0, kljub slabši izvedbi proti Malti pa obljubljajo tudi tokrat boj za točke.
06.09.2021 | A
Reprezentanca trenirala na Poljudu, Kek se veseli izziva
Nogometna reprezentanca bo v torek ob 20.45 v Splitu igrala proti Hrvaški, kar bo njena šesta tekma v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2022. Slovenci so na prvi medsebojni tekmi Hrvate premagali z 1:0, kljub slabši izvedbi proti Malti pa obljubljajo tudi tokrat boj za točke.
06.09.2021 | U21
Stojinović odločil v Andori
Mlada reprezentanca Slovenije je v Andori vknjižila prve točke v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo. Za zmago z 0:1 je po dobri uri igre zadel kapetan Dušan Stojinović.
06.09.2021 | WU19
Znan seznam mladink za kvalifikacije v Rusiji
Mladinke prihodnji teden začenjajo kvalifikacije za prihajajoče evropsko prvenstvo. Žreb je ekipe razdelil v Ligo A in Ligo B. V Ligi A bo nastopalo 28 reprezentanc, vključno s Slovenijo. Varovanke selektorice Petre Mikeln se bodo v skupini A3 merile z Nemčijo, Belgijo in Rusijo.
04.09.2021 | A
Matjaž Kek: "Najpomembneje je, da smo zmagali"
Slovenci so po sredinem remiju s Slovaško premagali Malto, tudi za drugo zmago v tem kvalifikacijskem ciklusu pa je zadel Sandi Lovrić. Čeprav so v slovenskem taboru priznali, da pot do zmage ni bila najlažja, pa so v istem dahu dodali, da po koncu obračuna največ štejejo točke.
Lovrić odločil obračun z Malto
Reprezentanca Slovenije je v Stožicah dobila obračun z Malto. Še za drugo zmago Slovenije v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo je zadel Sandi Lovrić, ki je tik pred koncem prvega polčasa izkoristil najstrožjo kazen. Slovenija je na domačem igrišču še desetič zapored - kar je rekord - ostala neporažena.
04.09.2021 | U19
Slovenski mladinci ugnali še Rusijo
Mladinska reprezentanca Slovenije je po četrtkovi zmagi v dvoboju s Severno Makedonijo dobila tudi drugo tekmo prijateljskega turnirja. Četa Boštjana Cesarja je v NNC Brdo premagala Rusijo. V prvem polčasu je bil z bele točke natančen Žan Jevšenak, zmago pa je v 93. minuti potrdil Žan Bunić.
Slovenija danes proti Malti
Slovenska nogometna reprezentanca bo danes ob 18.00 odigrala svojo peto tekmo v kvalifikacijah za SP 2022. Izbranci Matjaža Keka se bodo pomerili z Malto, ki igra svoje najboljše kvalifikacije v zgodovini. Slovenski selektor kljub temu od svojih fantov zahteva zmago, ki bi pomenila dobro izhodišče za nadaljevanje kvalifikacij.
03.09.2021 | A
Kek: Proti Malti šteje le zmaga
Slovenska nogometna reprezentanca bo v soboto ob 18.00 iskala drugo in v kar nekaj pogledih nujno zmago v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2022. V Stožicah bo gostila Malto, ki je pred dnevi premagala Ciper, kljub odsotnosti kaznovanega Josipa Iličića pa je vloga favorita jasna. Selektor Matjaž Kek pričakuje poln izkupiček.
03.09.2021 | Ženska A
Znana seznam članic za začetek kvalifikacij za SP 2023
Slovenska ženska reprezentanca 17. septembra na gostovanju pri Estoniji začenja kvalifikacije za svetovno prvenstvo, ki ga bosta leta 2023 gostila Avstralija in Nova Zelandija. V prvem sklopu bo Slovenija doma gostila še Francijo, tekma bo v torek, 21.9., v Murski Soboti.
02.09.2021 | U21
Gol v izdihljajih tekme odnesel točko
Mlada reprezentanca je kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2023 odprla s tesnim in bolečim porazom. V Čeških Budejovicah je že dišalo po točki, a so Čehi do zmage prišli po kotu v 89. minuti, ko se je pred slovenskimi vrati najbolje znašel Martin Vitik.
02.09.2021 | U19
Po velikem preobratu do zmage
Mladinska reprezentanca Slovenije, ki se pripravlja na kvalifikacije za evropsko prvenstvo, je z zmago odprla mednarodni prijateljski turnir. Slovenci so po velikem preobratu nadoknadili dva zadetka zaostanka in po golu v 93. minuti slavili zmago z izidom 4:3.
02.09.2021 | A
Lov na vrh skupine ostaja odprt, v soboto po zmago
Slovenska nogometna reprezentanca je v sredo zvečer v Stožicah igrala 1:1 s Slovaško in osvojila četrto točko na četrti tekmi. Skupina ostaja odprta, je pa selektor Matjaž Kek po tekmi priznal, da ni bil zadovoljen z izidom proti Slovaški. Nova priložnost bo v soboto proti Malti, a brez Josipa Iličića.
01.09.2021 | A
Septembrski ciklus pričeli s točko
Reprezentanca Slovenije je septembrski del kvalifikacij za svetovno prvenstvo odprla s točko proti Slovaški. Slovenci so po golu Boženika zaostajali deset minut, a je še pred odmorom izenačil Stojanović. Izid se v drugem polčasu ni več spremenil.
01.09.2021 | U21
Jutri pričetek kvalifikacij, uvodoma s Čehi
Članska reprezentanca Slovenije se bo nocoj pomerila s Slovaško, mlado izbrano vrsto pa jutri čaka dvoboj s Češko. Dvoboj v Čeških Budejovicah bo prvi v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo, ki ga bosta leta 2023 gostili Romunija in Gruzija.
Slovenija danes s Slovaško
Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 v Stožicah igrala četrto tekmo kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2022.
Mercator Zvezi prijateljev mladine Slovenije doniral 1.500 zvezkov
Mercator je Zvezi prijateljev mladine Slovenije na včerajšnjem uradnem treningu v Stožicah doniral 1.500 zvezkov. Simbolični ček je pred prvo jesensko tekmo v družbi nogometne reprezentance in njegovega trenerja Matjaža Keka predsednici ZPMS Darji Groznik predala predstavnica Mercatorja Mateja Suljič.