3. krog |  Celje, Arena Z'dežele |  30.05.2019 ob 15.00  | Prenos: Sportklub 1

ŽNK Krim Rolljet

  :  

ŽNK Telemach GMT Beltinci

Sodniki: Česen Aleksandra (glavni sodnik), Jamnik Jure (1. pomoč), Habuš Žan (2. pomoč) , Durić Mediha (4. sodnik)
Delegat: Germič Dejan
Št. gledalcev:

Zadnje odigrane tekme v izbrani sezoni

ŽNK Krim Rolljet
Z
ŽNK Krim Rolljet 4 : 2 ŽNK Moje-lece.si Radomlje
Z
ŽNK Krim Rolljet 5 : 2 ŽNK Cerklje
ŽNK Telemach GMT Beltinci
Z
ŽNK Olimpija Ljubljana 0 : 3 ŽNK Telemach GMT Beltinci
Z
ŽNK Telemach GMT Beltinci 10 : 0 Ajdovščina


Statistika medsebojnih tekem

Vse tekme tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 30 5 3 22 48
ŽNK Pomurje Beltinci 30 22 3 5 162
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 12 1 1 10 17
ŽNK Pomurje Beltinci 12 10 1 1 66
 
tekme zmage neodločeni porazi goli
Krim RollJet 18 4 2 12 31
ŽNK Pomurje Beltinci 18 12 2 4 96



Vse medsebojne tekme

SZNL1819  18.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 08.05.2019, ob 18.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:2  (0:1) 
DU13V1819  14.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr., 11.05.2019, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 1:4  (1:2) 
DU171819  13.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 20.04.2019, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 3:3  (2:2) 
DU13V1819  10.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 13.04.2019, ob 14.30  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 0:5  (0:2) 
SZNL1819  9.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 04.11.2018, ob 11.00  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 10:0  (4:0) 
DU15V1819  9.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 12.05.2019, ob 14.30  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 2:2  (0:2) 
DU15V1819  6.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 07.04.2019, ob 16.30  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Pomurje Beltinci 2:2  (1:1) 
DU13V1819  6.krog  Maribor, Športni park Tabor Maribor-pomožno igr., 06.10.2018, ob 10.30  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 0:5  (0:1) 
DU171819  4.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 15.09.2018, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Pomurje Beltinci 1:3  (0:1) 
DU15V1819  3.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 07.10.2018, ob 11.00  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 3:1  (2:0) 
DU13V1819  2.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 08.09.2018, ob 12.00  ŽNK Pomurje Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 0:5  (0:2) 
SZNL1819  2.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 26.08.2018, ob 17.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Pomurje Beltinci 0:6  (0:2) 
SZNL1718  21.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 27.05.2018, ob 11.30  ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 12:0  (8:0) 
SZNL1718  13.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.03.2018, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 7:0  (3:0) 
DU171718  10.krog  Bratonci, Igrišče Bratonci, 18.11.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 8:2  (4:0) 
DU13Z 17/18 Finale  6.krog  Športni park Radomlje, 10.06.2018, ob 11.20  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Telemach GMT Beltinci 5:4  (0:1) 
SZNL1718  4.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 24.09.2017, ob 16.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Teleing GMT Beltinci 2:9  (0:3) 
DU171718  1.krog  Ljubljana, Igrišče Krim, 02.09.2017, ob 11.00  ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:7  (0:2) 
DU17 16/17  18.krog  Ljubljana, Krim, 03.06.2017, ob 11.00  ŽNK Krim - ŽNK Teleing GMT Beltinci 4:10  (0:1) 
1.ŽNL 16/17  11.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 20.11.2016, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim 10:0  (6:0) 
DU17 16/17  9.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 12.11.2016, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim 5:1  (0:0) 
1.ŽNL 16/17  2.krog  Ljubljana, Krim, 03.09.2016, ob 17.00  ŽNK Krim - ŽNK Teleing GMT Beltinci 0:9  (0:3) 
DU13Z 16/17 Finale  1.krog  Športni park Beltinci, 27.05.2017, ob 11.00  ŽNK Teleing GMT plave - ŽNK Krim 4:3  (1:3) 
DU15Z 16/17 Finale  1.krog  Mestni stadion Ajdovščina, 04.06.2017, ob 13.00  ŽNK Teleing GMT Beltinci - ŽNK Krim 3:0  (0:0) 
DU17 15/16  14.krog  Ljubljana, NK Krim, 23.03.2016, ob 16.30  - 1:3  (1:2) 
1.ŽNL 15/16  12.krog  Ljubljana, NK Krim, 20.03.2016, ob 15.00  - 0:3  (0:2) 
1.ŽNL 15/16  3.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 06.09.2015, ob 13.00  - 15:0  (7:0) 
DU17 15/16  3.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 06.09.2015, ob 11.00  - 7:0  (3:0) 
DU17 13/14  13.krog  Beltinci, Športni park Beltinci, 26.04.2014, ob 11.00  - 6:0  (2:0) 
DU17 13/14  4.krog  Ljubljana, NK Krim, 14.09.2013, ob 10.30  - 1:8  (1:5) 

3. krog
ŽNK Krim Rolljet  :  ŽNK Telemach GMT Beltinci

STRELCI
1. Barbara Kralj 3
Sara Makovec 3
3. Zala Kuštrin 2
Eva Potočnik 2
Špela Kolbl 2
Mirjam Kastelec 2
Nika Pintarič 2
8. Vesna Kavšek 1
Nika Udovič 1
Neža Bizjak 1
Ana Milović 1
Gloria Alič 1
Maja Angelovska 1
Sara Agrež 1
Neli Hofman 1
Zala Meršnik 1
Kaja Korošec 1
Lara Klopčič 1
Adrijana Mori 1
Simona Jelovšek 1

DELI NA