Datum od
Datum do

20.08.2021 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Koper - Maribor
Neporaženi Koper po velikem preobratu in zmagi v Stožicah gosti vodilni Maribor. Komu bo pripadel dvoboj za vrh lestvice Prve lige Telemach?
Pred tekmo: Radomlje - Tabor
Močan naliv je preprečil, da bi Radomlje dvoboj z Muro odigrale do konca, mlinarji pa bodo nove točke napadli v spopadu s Taborom, ki v Domžale prihaja po porazih z Olimpijo in Mariborom.
20.08.2021 | A
Vstopnice za Slovaško in Malto v redni prodaji
Ljubitelji nogometa si lahko od danes naprej zagotovijo vstopnice za prihajajoči kvalifikacijski tekmi slovenske nogometne reprezentance s Slovaško in Malto. Na voljo so tako posamične vstopnice, kot tudi paketi.
20.08.2021 | Mednarodna tekmovanja
Tudi proti Ukrajinkam pred kamerami
Slovenske državne nogometne prvakinje ŽNK Nona Pomurje Beltinci jutri v Gornji Radgoni igrajo z ukrajinskim Harkovom. Zmagovalka obračuna bo napredovala v 2. krog kvalifikacij za ligo prvakinj.
Pred tekmo: Aluminij - Domžale
Šesti krog Prve lige Telemach bosta odprli ekipi, ki še čakata na prvo ligaško zmago. Aluminij po remiju s Sobočani in Celjani gosti Domžale, ki se bodo v Kidričevem pobirale po porazu z Bravom.
Flakus Bosilj prestopil v Verono
Kidričani so se pred nocojšnjo tekmo z Domžalami poslovili od Davida Flakusa Bosilja. Devetnajstletni napadalec, ki je za Aluminij odigral 62 tekem, bo nogometno pot nadaljeval pri italijanskem prvoligašu Hellas Veroni.
19.08.2021 | Mednarodna tekmovanja
Mura povedla, Sturm s preobratom do zmage
Končan je prvi dvoboj za skupinski del UEFA Evropske lige, pred povratnim spopadom pa je v boljšem položaju Sturm. Mura je z golom Žige Škofleka hitro povedla, Avstrijci pa so po izenačenju v razmaku treh minut dvakrat zadeli še v drugem polčasu.
19.08.2021 | 2. SNL
Kamere v Novem mestu in Rogaški Slatini
Pred drugoligaši je že četrti krog prvenstva. Pred kamerami Sportkluba ga bosta odprli ekipi Krke in Brežic, v soboto pa boste lahko v prenosu na spletni strani NZS spremljali črno-beli dvoboj Rogaške in Bilj. Vodilni Triglav gostuje pri nekdanjem trenerju Damjanu Gajserju.
S Sturmom za UEFA Evropsko ligo
Bodo nogometaši Mure jeseni igrali v skupinskem delu UEFA Evropske lige ali UEFA Evropske konferenčne lige? Odgovor na to vprašanje bo znan po dveh tekmah z graškim Sturmom, prvo že danes gosti soboška Fazanerija.
18.08.2021 | Mednarodna tekmovanja
Pomurke prek Latvijk do finala v Gornji Radgoni
Slovenske državne prvakinje ekipe ŽNK Nona Pomurje so s prepričljivo zmago proti latvijskemu prvaku (6:1) uspešno začela kvalifikacije za ligo prvakinj. Z dvema goloma se je izkazala Sara Makovec.
Pred kamerami za korak bližje ligi prvakinj
Slovenske državne prvakinje ekipa ŽNK Nona Pomurje Beltinci s tekmo proti vodilni ekipi latvijske lige ob 17. uri začenja kvalifikacije za ligo prvakinj. Tekmo boste lahko spremljali v spletnem prenosu na Nzs.si.
17.08.2021 | Prva liga Telemach
Enajsterica 5. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
Jakšić oblekel dres Brava
Nemanja Jakšić bo po Zavrču in Aluminiju zaigral še za Bravo. Srbski branilec, ki je v Prvi ligi Telemach odigral že 150 tekem, je z Ljubljančani sklenil enoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja še za eno sezono.
17.08.2021 | WU17
Ključne priprave in tekmi pred kvalifikacijami
Dekliško kadetsko reprezentanco konec septembra čakajo kvalifikacije za evropsko prvenstvo leta 2022. Selektorica Tina Kelenberger je obelodanila seznam igralk, na katere računa na prihajajočih pripravah. Med 23.8. in 26.8. bodo kadetinje gostovale pri vrstnicah v Bosni in Hercegovini.
17.08.2021 | Ženska A
Zver in Ivanuša v lov na ligo prvakinj, Timea Rojnik poškodovana
Nova sezona je tudi pred našimi reprezentantkami na tujem. V tem tednu ob kvalifikacijah za ligo prvakinj tudi začetek tekmovanj za Nino Predanič, Lano Golob in Kristino Erman. Na Islandiji z ligo nadaljuje Tina Marolt.
16.08.2021 | Mednarodna tekmovanja
Po generalki v SŽNL misli pri evropskem testu
ŽNK Nona Pomurje Beltinci vse svoje misli in moči usmerja v kvalifikacije za ligo prvakinj. Uvodni tekmec bodo državne prvakinje Latvije, turnir kvalifikacij pa gostijo prav Pomurke. Sredino tekmo boste lahko spremljali v neposrednem spletnem prenosu na Nzs.si.
15.08.2021 | Prva liga Telemach
Koper s preobratom do zmage v Stožicah
Koprčani so s preobratom v drugem polčasu, ki ga je z dvema goloma dokončal Maks Barišić, podaljšali serijo neporaženosti, Olimpiji pa so zadali prvi ligaški poraz v letošnji sezoni
Dvoboj Mure in Radomelj prekinila močna nevihta
Tekma petega kroga Prve lige Telemach med Muro in Radomljami je bila zaradi hudega naliva in posledično razmočenega igrišča prekinjena v 60. minuti pri rezultatu 2:2.
15.08.2021 | 2. SNL
Gorica slavila v Brežicah, Triglav še do tretje zmage
Goričani so v Brežicah dobili uvodno srečanje tretjega kroga 2. SNL, varovanci Mirana Srebrniča so zmago potrdili s tremi goli v prvem polčasu. Triglav še ni oddal točke, Dob je Krškemu zabil sedem, Nafta pa Dravi šest zadetkov.
14.08.2021 | Prva liga Telemach
Maribor ugnal Sežance in ostal na vrhu
Maribor je v petem krogu vknjižil še četrto zmago. Štajerce sta v dvoboju s Taborom na vrh ligaške razpredelnice popeljala Marko Alvir in Danijel Šturm, ki se je razveselil prvoligaškega prvenca.