Datum od
Datum do

18.11.2016 | 2. SNL
V zadnjem jesenskem krogu spopad vodilnih
Pred (večino) drugoligaških nogometašev je še zadnje dejanje jesenskega dela prvenstva. V spletnem prenosu na NZS.si si boste lahko tokrat ogledali spopad vodilne dvojice, Doba in Triglava. S kakšno prednostjo se bodo lahko orli pohvalili med zimskim premorom?
13.11.2016 | 2. SNL
Premoč gostiteljev
V 15. krogu 2. slovenske nogometne lige so bile razpoložene ekipe v vlogi gostiteljev, ki so vknjižile vse tri zmage. Ankaran Hrvatini so v soboto doma premagali kranjsko Zarico s 3:0 (0:0). Zmagali so tudi vodilni Triglavani, ki so s 4:0 premagali Brežice, medtem ko je Krka s 4:1 ugnala Dravo.
11.11.2016 | 2. SNL
Brežice napadajo vodilni Triglav
Drugoligaše do zimskega premora ločita še dva kroga. Tokrat bodo počival Dobljani, ki za vodilnim Triglavom zaostajajo še točko, a si lahko Kranjčani v dvoboju z Brežicami zagotovijo prezimitev na vrhu lestvice. Dvoboj boste lahko spremljali tudi v spletnem prenosu na NZS.si.
07.11.2016 | 2. SNL
Dob visoko premagal Krko
Nogometna ekipa Roltek Dob je v 14. krogu 2. SNL doma premagala novomeško Krko s 5:1 (1:1) in ima na drugem mestu lestvice le še točko zaostanka za vodilnim kranjskim Triglavom, ki pa ima tekmo manj.
04.11.2016 | 2. SNL
Dob proti Krki po podaljšanje uspešnega niza
Dobljani bodo v 14. krogu 2. SNL lovili približanje vodilnemu Triglavu, ki je tokrat prost. Modri bodo pričakali Krko, ki bo skušala prekiniti serijo šestih zaporednih zmag Doba. Če bo farmacevtom uspelo, boste lahko spremljali tudi v prenosu na NZS.si.
30.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav slavil v Novem mestu
Nogometaši v slovenski drugi ligi so odigrali tekme 13. kroga. Vodilni Triglav Kranj je prišel že do 11. zmage v sezoni, saj je z 2:1 je premagal Krko na novomeškem Portovalu. Drugouvrščeni Dob je s 3:0 odpravil Farmtech iz Veržeja, Ankaran pa je bil z 1:0 boljši od ptujske Drave.
28.10.2016 | 2. SNL
Krka po skalpu Rudarja še z vodilnim Triglavom
Drugoligaše do zimskega spanca ločijo še štirje krogi, ki pa bodo odigrani v okrnjeni izvedbi. Zavrč je izstopil iz tekmovanja, kar pomeni, da bodo v 13. krogu 2. SNL odigrane štiri tekme. Novomeščani bodo skušali po napredovanju v pokalni polfinale presenetiti še vodilni Triglav, dvoboj boste lahko spremljali tudi na NZS.si.
27.10.2016 | 2. SNL
Zavrč izstopil iz 2. SNL
Nogometni klub ŠD Zavrč je 26. oktobra obvestil vodstvo tekmovanja, da zaradi finančnih težav nepreklicno izstopa iz tekmovanja v 2. SNL. Vodstvo tekmovanja pri NZS je sprejelo sklepe, potrebne za nadaljevanje sezone v omenjenem tekmovanju.
24.10.2016 | 2. SNL
Dob le še štiri točke za Triglavom
12. krog druge slovenske nogometne lige je prinesel novo zaostritev na vrhu prvenstvene lestvice. Vodilni Triglav je namreč remiziral z Veržejem, kar je izkoristil drugouvrščeni Roltek Dob s pomembno zmago nad Ankaran Hrvatini.
21.10.2016 | 2. SNL
Drava in Zarica tudi v spletnem prenosu
12. krog 2. SNL bosta zgodaj popoldne odprla Drava in Zarica, dvoboj v najstarejšem slovenskem mestu pa bo moč spremljati tudi v spletnem prenosu na NZS.si. Dob in Ankaran se bosta udarila za drugo mesto, Triglav pa bo po porazu z Ankarančani gostil Veržej, ki je dobil novega trenerja.
17.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Ankaran Hrvatini končali serijo Triglava
V 11. krogu druge slovenske nogometne lige so nogometaši Ankaran Hrvatinov prekinili zmagovito serijo Triglava, ki je slavil na uvodnih desetih tekmah sezone. Kranjčani imajo tako sedaj šest točk prednosti pred Roltek Dobom, ki je v nedeljo z 2:1 premagal Zarico.
14.10.2016 | 2. SNL
Portoval gosti sosedski derbi Krke in Brežice
Enajsti krog 2. SNL se bo pričel že sredi petkovega popoldneva, s sosedskim derbijem Krke in Brežic, ki ga boste lahko spremljali tudi v spletnem prenosu na NZS.si. Vodilni Triglav bo v soboto gostoval pri Ankaranu, od koder se je trikrat zapored vrnil poražen.
10.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav na mestnem derbiju do desete
Nogometaši kranjskega Triglava nadaljujejo svoj zmagoviti ples v drugi ligi. Za deseto zmago v deseti tekmi so v mestnem derbiju v gosteh z 2:0 (1:0) premagali Zarico, strelec obeh golov je bil Matej Poplatnik.
07.10.2016 | 2. SNL
V Zavrču že nocoj, nedelja s kranjskim derbijem
Prvoligaši so sredi reprezentančnega premora, v 2. SNL pa se s tekmami desetega kroga pričenja druga tretjina tekmovanja. V spletnem prenosu na NZS.si boste lahko spremljali kranjski derbi Zarice in Triglava, dogajanje pa se prične že v petkovem večeru, s tekmo v Zavrču.
03.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav do devete v nizu
Kranjski Triglav je v 9. krogu 2. slovenske nogometne lige dosegel še deveto zmago v nizu, njegova zadnja žrtev pa so bila Brda. Gorenjska zasedba je slavila s 3:1 in ima osem točk prednosti pred drugouvrščeno ekipo Ankaran Hrvatini, ki je na drugi nedeljski tekmi v dolenjski prestolnici ugnala novomeško Krko z 1:0.
30.09.2016 | 2. SNL
Triglav proti Brdom lovi deveto zmago sezone
Drugoligaši bodo s tekmami devetega kroga zaključili z uvodno tretjino prvenstva. Kranjčani bodo proti Brdom naskakovali podaljšanje zmagovite serije, ki traja že vse od prvega kroga. Če bodo orli vknjižili še deveto zmago, boste lahko videli tudi v prenosu na NZS.si.
26.09.2016 | 2. SNL
Triglav že osmič zapored
Nogometaši v 2. slovenski ligi so končali 8. krog. V nedeljskih tekmah je Krka s 5:0 v gosteh premagala Zarico, potem ko je Marko Brekalo prispeval tri zadetke, Brda pa so s 3:1 odpravila zadnjeuvrščeni Zavrč. Že v soboto je kranjski Triglav dosegel osmo zmago zapovrstjo, in sicer v gosteh pri ptujski Dravi.
23.09.2016 | 2. SNL
Triglav podaljšanje niza lovi na Ptuju
Drugoligaši hitijo proti zaključku uvodne tretjine letošnjega prvenstva. Sobota in nedelja bosta ponudila tekme osmega kroga. V spletnem prenosu na NZS.si boste lahko spremljali lov Triglava na podaljšanje zmagovalnega niza, ki pa ga bodo skušali na domači zelenici prekiniti Ptujčani.
19.09.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav povečal naskok
V derbiju sedmega kroga 2. slovenske nogometne lige sta se v Kranju pomerila domači Triglav in Roltek Dob. Pred 800 gledalci so se zmage veselili Kranjčani, edini zadetek je iz enajstmetrovke v 87. minuti zabil Matej Poplatnik.
16.09.2016 | 2. SNL
Sosedski derbi v Zavrču, v Kranju dvoboj neporaženih
V nedeljskem popoldnevu bosta sedmi krog 2. SNL zaključili neporaženi ekipi, Triglav in Dob. V sobotnem večeru pa bo odigran sosedski derbi, v Halozah se bosta udarila Zavrč in Drava, dvoboj pa boste lahko spremljali tudi v prenosu na NZS.si.