Datum od
Datum do

14.10.2016 | 2. SNL
Portoval gosti sosedski derbi Krke in Brežice
Enajsti krog 2. SNL se bo pričel že sredi petkovega popoldneva, s sosedskim derbijem Krke in Brežic, ki ga boste lahko spremljali tudi v spletnem prenosu na NZS.si. Vodilni Triglav bo v soboto gostoval pri Ankaranu, od koder se je trikrat zapored vrnil poražen.
10.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav na mestnem derbiju do desete
Nogometaši kranjskega Triglava nadaljujejo svoj zmagoviti ples v drugi ligi. Za deseto zmago v deseti tekmi so v mestnem derbiju v gosteh z 2:0 (1:0) premagali Zarico, strelec obeh golov je bil Matej Poplatnik.
07.10.2016 | 2. SNL
V Zavrču že nocoj, nedelja s kranjskim derbijem
Prvoligaši so sredi reprezentančnega premora, v 2. SNL pa se s tekmami desetega kroga pričenja druga tretjina tekmovanja. V spletnem prenosu na NZS.si boste lahko spremljali kranjski derbi Zarice in Triglava, dogajanje pa se prične že v petkovem večeru, s tekmo v Zavrču.
03.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav do devete v nizu
Kranjski Triglav je v 9. krogu 2. slovenske nogometne lige dosegel še deveto zmago v nizu, njegova zadnja žrtev pa so bila Brda. Gorenjska zasedba je slavila s 3:1 in ima osem točk prednosti pred drugouvrščeno ekipo Ankaran Hrvatini, ki je na drugi nedeljski tekmi v dolenjski prestolnici ugnala novomeško Krko z 1:0.
30.09.2016 | 2. SNL
Triglav proti Brdom lovi deveto zmago sezone
Drugoligaši bodo s tekmami devetega kroga zaključili z uvodno tretjino prvenstva. Kranjčani bodo proti Brdom naskakovali podaljšanje zmagovite serije, ki traja že vse od prvega kroga. Če bodo orli vknjižili še deveto zmago, boste lahko videli tudi v prenosu na NZS.si.
26.09.2016 | 2. SNL
Triglav že osmič zapored
Nogometaši v 2. slovenski ligi so končali 8. krog. V nedeljskih tekmah je Krka s 5:0 v gosteh premagala Zarico, potem ko je Marko Brekalo prispeval tri zadetke, Brda pa so s 3:1 odpravila zadnjeuvrščeni Zavrč. Že v soboto je kranjski Triglav dosegel osmo zmago zapovrstjo, in sicer v gosteh pri ptujski Dravi.
23.09.2016 | 2. SNL
Triglav podaljšanje niza lovi na Ptuju
Drugoligaši hitijo proti zaključku uvodne tretjine letošnjega prvenstva. Sobota in nedelja bosta ponudila tekme osmega kroga. V spletnem prenosu na NZS.si boste lahko spremljali lov Triglava na podaljšanje zmagovalnega niza, ki pa ga bodo skušali na domači zelenici prekiniti Ptujčani.
19.09.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav povečal naskok
V derbiju sedmega kroga 2. slovenske nogometne lige sta se v Kranju pomerila domači Triglav in Roltek Dob. Pred 800 gledalci so se zmage veselili Kranjčani, edini zadetek je iz enajstmetrovke v 87. minuti zabil Matej Poplatnik.
16.09.2016 | 2. SNL
Sosedski derbi v Zavrču, v Kranju dvoboj neporaženih
V nedeljskem popoldnevu bosta sedmi krog 2. SNL zaključili neporaženi ekipi, Triglav in Dob. V sobotnem večeru pa bo odigran sosedski derbi, v Halozah se bosta udarila Zavrč in Drava, dvoboj pa boste lahko spremljali tudi v prenosu na NZS.si.
12.09.2016 | 2. SNL
2. SNL: Sedmica Doba
6. krog druge slovenske nogometne lige je zaznamoval Roltek Dob, ki je v mrežo Zavrča pospravil kar sedem žog.
09.09.2016 | 2. SNL
Triglav v Brežice, Brda in Veržej za prvo zmago
Triglav, ki v petih krogih še ni oddal točke, odhaja na zahtevno gostovanje v Brežice, lanskoletna prvoligaša Zavrč in Krka pa bosta prekinitev niza porazov iskala v Dobu in na Ptuju. Drugouvrščeni Ankaran odhaja v Kranj, v spletnem prenosu na NZS.si pa boste lahko spremljali dvoboj Brd in Veržeja, ki se bosta udarila za prvo zmago sezone.
05.09.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav ostaja stoodstoten
V 5. krogu druge slovenske nogometne lige smo videli že peto zmago kranjskega Triglava, ki je tokrat po preobratu slavil v Zavrču.
01.09.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav že v petek z Zavrčem, v prenosu Krka in Dob
Že v petek bo vodilni Triglav gostoval v Halozah. V sobotnem popoldnevu, ko se bodo v primorskem dvoboju udarili Ankarančani in Brici, Veržej pa bo gostil Dravo, pa boste lahko v prenosu na spletni strani NZS spremljali obračun Krke in Doba. Krog bosta z nedeljsko tekmo zaključila Zarica in Brežice.
29.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglavu derbi in pet točk prednosti
Nogometaši Triglava so v osrednji tekmi 4. kroga 2. SNL na domačem igrišču ugnali novomeško Krko z 2:1 (0:0). Za gostitelje sta pred 650 gledalci zadela Igor Bukara (48.) in Dejan Robnik (86.), za Dolenjce pa Matej Potokar (75.).
26.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav in Krka za prvo mesto
V znamenju boja za vrh lestvice 2. SNL bo v četrtem krogu najbolj zanimivo v Kranju, kjer se bosta udarili vodilni ekipi lige, Triglav in Krka. Dvoboj si boste lahko v nedeljskem popoldnevu ogledali tudi v prenosu na NZS.si.
21.08.2016 | 2. SNL
2.SNL: Sedem golov Krke
Nogometaši v 2. slovenski ligi so končali 3. krog. V nedeljo je kranjska Zarica doma s 3:2 premagala ptujsko Dravo in prišla do prve zmage v sezoni, Brda in Brežice Terme Čatež pa so se razšli z 0:0.
19.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: Na Portovalu dvoboj lanskih prvoligašev
Šesterica prvoligašev je med tednom s tretjinsko uspešnostjo opravila s pokalnimi obveznostmi, zdaj pa je pred klubi že tretji krog 2. SNL. V spletnem prenosu si boste lahko ogledali dvoboj bivših prvoligašev, Krke in Zavrča.
11.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: V Posavju sosedski spopad Brežic in Krke
Tudi za drugoligaše je teden hitro naokrog, saj so pred klubi že tekme drugega kroga. Le-ta se bo z dvobojem Zavrča in Veržeja pričel že v petek. Pestro pa bo tudi v soboto, ko se bosta v sosedskem dvoboju udarila Brežice in Krka, in nedeljo.
05.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: Pričenja se tudi drugoligaški ples
Sobota ponuja tudi začetek drugoligaškega tekmovanja, ki bo letos še zadnjič potekalo z deseterico klubov. Že uvodno dejanje ponuja tudi kranjski derbi, ki ga boste lahko spremljali tudi v spletnem prenosu na NZS.si.
24.06.2016 | 2. SNL
2. SNL: Že uvodoma tudi kranjski derbi
V Nacionalnem nogometnem centru Brdo je bil opravljen tudi žreb parov za tekmovalno leto 2016/17 v 2. SNL. Podobno kot v pretekli sezoni, se tudi v sezoni 2016/17 obeta precej lokalnih dvobojev, eden od teh bo na sporedu že v uvodnem krogu.