Datum od
Datum do

25.09.2012 | U19
Slovenke danes proti BiH
Slovenska reprezentanca do 19 let je včeraj popoldan srečno prispela v BiH, kjer jo danes v Bosanski Krupi ob 16. uri čaka obračun z domačimi vrstnicami.
24.09.2012 | U17
U-17: Za uvod remi
Slovenska kadetska reprezentanca se je v prvi tekmi prvega dela kvalifikacij v Sarajevu pomerila z Grčijo, reprezentanci pa sta se razšli brez zadetkov in brez zmagovalca.
Jarčevi varovanci začenjajo s kvalifikacijami
Slovenska kadetska izbrana vrsta danes pričenja s prvim delom kvalifikacij za UEFA evropsko prvenstvo do 17, v Sarajevu se bo na štadionu ŠRC Slavije ob 15. uri pričela tekma med Grčijo in Slovenijo.
20.09.2012 | A
NZS zavrača neresnične navedbe
Danes so se v nekaterih tujih in slovenskih medijih pojavile navedbe, da naj bi se predsednik NZS Aleksander Čeferin sestal z nekdanjim trenerjem beograjske Crvene zvezde, Robertom Prosinečkim, ter da naj bi mu ponudil selektorsko mesto slovenske nogometne reprezentance. Vse tovrstne navedbe Nogometna zveza Slovenije in Aleksander Čeferin najodločneje zavračata.
20.09.2012 | U19
Slovenke na zadnji test v BiH
Slovenska reprezentanca do 19 let se bo zbrala v ponedeljek, 24.9., potem pa se odpravila v BiH, kjer jih v Bosanski Krupi čakata dve tekmi. Prva bo na sporedu v torek, 25.9., ob 16. uri. Druga tekma pa bo v četrtek, 27.9. Vse skupaj pa sodi v okvir priprav za kvalifikacije za EP 2013, ki Slovenke čakajo prihodnji mesec.
19.09.2012 | Pokal Pivovarna Union
Drugoligaš presenetil zmagovalca izpred dveh let
Nogometaši iz Slovenskih Konjic, ki jim v drugoligaški konkurenci v tej sezoni ne gre najbolje, so v 2. krogu pokalnega tekmovanja izločili moštvo, ki je v sezoni 2010/2011 osvojilo tekmovanje. Domžalčani so na Štajerskem klonili z 1:2.
19.09.2012 | Ženska A
Srbija je bila premočna
Slovenske nogometašice so s porazom končale kvalifikacije za Euro 2013, potem ko so v Indjiji priznale poraz domačinkam (0:3).
Slovenke ob slovesu od kvalifikacij po pozitivo v Srbijo
Spomnimo, Slovenke so v prvem delu kvalifikacij izgubile, 1:2 je bilo v Lendavi. V tem času so Slovenke dobile novega selektorja, pridobile so na samozavesti, povrh vsega pa so minuli vikend prišle do prve zmage (1:0 proti Hrvaški).
18.09.2012 | Pokal Pivovarna Union
Pokalni boji med tednom
Prvoligaši so med vikendom odigrali tekme 9. kroga Prve lige NZS, med tednom pa jih že čakajo nove preizkušnje. Na vrsti je 2. krog Pokala Slovenije. V drugem krogu sedem tekem, tekma med Zavrčem in Mariborom bo zaradi mariborskih nastopov v Evropi na sporedu kasneje.
17.09.2012 | NZS
Slovenski sodniki jutri v Madridu
Slovensko sodniško šesterico je doletela nova izjemna čast. Damir Skomina bo s svojo ekipo v prvem krogu nove sezone Uefine lige prvakov sodil v Madridu, kjer se bosta pomerila Real Madrid in Manchester City.
15.09.2012 | Ženska A
ODMEVI: Selektor Rob čestital igralkam, kapetanka ponosna na tim
»To je bila težko prigarana zmaga. Potrebovale smo jo in si jo tudi zaslužile. Igra ni bila bleščeča, a zmagi se ne sme gledati v zobe. Čestitam vsem puncam za željo in borbenost. Ta zmaga je dobra popotnica za naprej, že v sredo pa nas čaka še težja preizkušnja – gostujemo v Srbiji.«
Selektor Damir Rob je ob polčasu v slačilnici pustil Manjo Benak, namesto nje je vstopila Kaja Jerina, v 65. minuti pa je odšla iz igre še Fata Salkunič, ki jo je zamenjala Pamela Begič.
Slovenke v Lendavi odkrito na prve tri točke
»Vzdušje in atmosfera v ekipi sta enkratna, čuti se prava delovna napetost, ki je vse večja, kot je tekma bližje,« pove selektor Rob, ki se zaveda, kako do prvih treh točk.
14.09.2012 | Ženska A
Predsednik zadovoljen s turnirjem WU17, vse pa vabi na tekmo Slovenija - Hrvaška
»Na tem mestu bi pozval vse ljubitelje ženskega nogometa, da pridejo v Lendavo, in podprejo reprezentanco. Pričakujem prvo našo zmago, dekleta so tega sposobna, to pa moramo potrditi na travi.«
13.09.2012 | Ženska A
Slovenke na priprave, v soboto v Lendavi proti Hrvaški
Slovenska ženska reprezentanca se je včeraj zbrala na pripravah pred zadnjima tekmama v okviru kvalifikacij za Euro 2013. Slovenke želijo prvo zmago, v kadru pa ni poškodovane Tanje Vrabel.
12.09.2012 | U17
Dnevnik iz tabora WU17: Čakamo Estonke in zmago
Slovenska reprezentanca deklet do 17 let je v torek, 11.9., končala kvalifikacij za EP 2013, na katerih je za konec ugnala Estonijo s 3:0. Na tem mestu pa dnevnik igralk od prvega dne do zaključka.
11.09.2012 | A
Slovenija ob točko v zadnji minuti dvoboja
Na drugem kvalifikacijskem dvoboju za nastop na SP v Braziliji je bila Slovenija blizu prve točke, a je ta po prekršku rezervista Dejana Kelharja v zadnji minuti srečanja in strelu z bele točke splavala po vodi. V 16. minuti je bil ob pomoči Norvežanov natančen Marko Šuler, nasprotnik je izenačil v 26. minuti, končni izid pa v sodniškem dodatku z enajstih metrov postavil John Arne Riise.
Norveška - Slovenija 2:1
11.09.2012 | U19
Zadetek za zmago v zadnji minuti
Slovenska mladinska reprezentanca, ki jo oktobra čakajo kvalifikacije za evropsko prvenstvo, je v prvi tekmi proti Poljakom z golom v zadnji minuti, iztržila zmago s 3:2.
11.09.2012 | U17
»Na terenu se je videlo, da smo bili boljše in agresivnejše. Bile smo tudi tehnično boljše, povrh vsega ni bilo pritiska, igra pa je tekla od noge do noge. Popuščale nismo niti v obrambi, dobro se je odrezala tudi naša vratarka,« je po koncu turnirja povedala selektorica Kelenbergerjeva